Deze kalenderweergave wordt niet ondersteund door de NJBB
in het kader van de AVG wetgeving.
De gegevens worden niet verwerkt, maar alleen anders gepresenteerd.

(c) Erik Hendrikx 2019

NJBB Toernooi kalender

Actuele weergave van Excel toernooi kalender

Bron bestand : "http://nlpetanque.nl/Toernooikalender/Toernooikalender-NJBB.xls"

Door te klikken op het OnTip logo in de laatste kolom, kan direct het OnTip inschrijf formulier geopend worden. Door te klikken op de Toernooi naam krijg je meer informatie. Door te klikken op de vereniging, wordt de website geopend.

Datum Naam toernooi Vereniging Plaats District Lic/cat Soort Systeem Kosten Prijzen Aanvang OnTip
augustus 2019 [ Klik voor tonen of verbergen ]
vr 23-aug Bergen op Zoom Zuid-West Promotie/3 Doubletten Overige en afwijkende systemen 5,00 Geld/Natura 13:00
za 24-aug Bergen op Zoom Zuid-West W/2 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 7,50 Geld 10:00
za 24-aug Ede Midden W/3 Doubletten Afvalsystemen met voorrondes 6,00 Geld 10:00
za 24-aug Leidschendam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
za 24-aug Netersel Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 4,00 Natura 11:00
za 24-aug Nieuw-Loosdrecht Midden W/3 Doubletten Voorgeloot 7,00 Natura 10:00
za 24-aug Sneek Noord W/3 Doubletten Zwitsers 5,00 Natura 09:30
za 24-aug Wormer Noord-West Promotie/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 25-aug Bergen op Zoom Zuid-West W/3 Doubletten Zwitsers systeem 5,00 Geld/Natura 11:00
zo 25-aug Beverwijk Noord-West W/3 Sextetten Voorronden + directe eliminatie 5,00 Bonnen 10:30
zo 25-aug Harlingen Noord W/3 Doubletten Afvalsystemen met voorrondes 6,00 Geld/Natura 09:30
zo 25-aug Heerhugowaard Noord-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:00
wo 28-aug Harderwijk Midden W/3 Doubletten Voorgeloot 3,00 Geld 13:00
wo 28-aug Huissen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 29-aug Rotterdam West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
vr 30-aug Berlicum Zuid-Oost W/3 Sextetten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld/Natura 19:30
za 31-aug Amsterdam-Osdorp Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Natura 10:30
za 31-aug Asten Zuid-Oost W/3 Doubletten Anders, nl: 5,00 Geld/Natura 10:00
za 31-aug Harderwijk Midden W/3 Doubletten Voorgeloot 3,00 Geld 12:30
za 31-aug Hoek van Holland West W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 6,00 Geld 10:30
za 31-aug Lekkerkerk West Promotie/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
za 31-aug Nieuwerkerk West W/1 Tripletten Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
za 31-aug Noordscheschut Noord W/3 Doubletten Overige en afwijkende systemen 5,00 Natura 10:30
september 2019 [ Klik voor tonen of verbergen ]
zo 1-sep Best Zuid-Oost W/3 Sextetten 6 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
zo 1-sep Enschede Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 natura 10:30
zo 1-sep Hattem Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 1-sep Nieuwerkerk West W/1 Tripletten Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
zo 1-sep Pijnacker West W/3 Doubletten Afvalsystemen met voorrondes 6,00 Geld/Natura 10:00
zo 1-sep Sint-Michielsgestel Zuid-Oost W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 8,00 Geld 10:00
zo 1-sep Sint-Michielsgestel Zuid-Oost Promotie/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 8,00 Natura 10:00
di 3-sep Badhoevedorp West W/3 Doubletten Zwitsers systeem 2,50 Natura 19:30
wo 4-sep Assen Noord W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 5,00 Geld/Natura 10:00
wo 4-sep Bergen op Zoom Zuid-West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:00
wo 4-sep Nijmegen Zuid-Oost W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 5-sep Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
za 7-sep Apeldoorn Oost Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Natura/Bonnen 13:00
za 7-sep Delft West W/2 Doubletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D 7,50 Geld 10:00
za 7-sep Delft West W/3 Tripletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D 6,00 Natura 10:00
za 7-sep Delft West W/3 Doubletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D 6,00 Natura 10:00
za 7-sep Den Helder Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 6,00 Geld 11:00
za 7-sep Drachten Noord W/3 Doubletten Zwitsers systeem 5,00 Natura 10:00
za 7-sep Hardenberg Noord W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 5,00 Geld/Natura 10:30
za 7-sep Hattem Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Natura 10:00
za 7-sep IJsselstein Midden W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 6,00 Geld/Natura 10:30
zo 8-sep Bodegraven West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 8-sep Breda Zuid-West W/3 Zestallen Zie site 4,00 Geld 10:30
zo 8-sep Cuijk Zuid-Oost W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld/Natura 10:30
zo 8-sep Dieren Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
zo 8-sep Maassluis West Promotie/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Natura 10:30
zo 8-sep Sint-Michielsgestel Zuid-Oost Doubletten Afvaltoernooi met integraal gelote partijen als voorronde 6,00 Natura 10:00
zo 8-sep Sint-Michielsgestel Zuid-Oost W/3 Doubletten Afvaltoernooi met integraal gelote partijen als voorronde 6,00 Geld 10:00
zo 8-sep Terheijden Zuid-West Promotie/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 8-sep Venray Zuid-Oost W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Bonnen 10:30
di 10-sep Uitgeest Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
wo 11-sep Apeldoorn Oost W/3 Doubletten 4 voorgeloot 5,00 Natura 13:00
wo 11-sep Beetsterzwaag Noord W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 5,00 Bonnen 09:30
wo 11-sep Emmen Noord W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 5,00 Natura 10:30
wo 11-sep Harderwijk Midden W/3 Doubletten Voorgeloot 3,00 Geld 13:00
wo 11-sep Naaldwijk West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Natura 10:00
wo 11-sep Nieuwerkerk West Promotie/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
wo 11-sep Oudenbosch Zuid-West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 11-sep Zaltbommel Zuid-Oost W/3 Doubletten Directe eliminatie 6,00 Geld 10:30
wo 11-sep Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Overige en afwijkende systemen 5,00 Natura 10:00
za 14-sep Almelo Oost W/3 Doubletten Voorgeloot 10,00 Geld/Natura 10:00
za 14-sep Epe Oost W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 5,00 Natura 10:30
za 14-sep Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D 8,00 Geld 10:00
za 14-sep Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D 8,00 Natura 10:00
za 14-sep Haarlem Noord-West W/2 Tripletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D 8,00 Geld 10:00
za 14-sep Meppel Noord W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Natura 10:00
za 14-sep Sint Oednerode Zuid-Oost W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
za 14-sep Sneek Noord W/3 Doubletten Zwitsers 5,00 Natura 09:30
za 14-sep Waddinxveen West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Bonnen 10:30
zo 15-sep Almelo Oost W/3 Doubletten Voorgeloot 10,00 Geld/Natura 10:00
zo 15-sep Haarlem Noord-West W/3 Tripletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D 8,00 Geld 10:00
zo 15-sep Haarlem Noord-West W/2 Doubletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D 8,00 Geld 10:00
zo 15-sep Helmond Zuid-Oost Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Natura 10:30
zo 15-sep Tilburg Zuid-West W/3 Doubletten Overige en afwijkende systemen 5,00 Geld/Natura 10:30
di 17-sep Badhoevedorp West W/3 Doubletten Zwitsers systeem 2,50 Natura 19:30
wo 18-sep Sleeuwijk Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Bonnen Fout in Excel
wo 18-sep Wijchen Zuid-Oost W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
vr 20-sep Dieren Oost W/3 Doubletten 3 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 19:30
za 21-sep Asten Zuid-Oost W/3 Sextetten voorgeloot 5,00 Geld 10:30
za 21-sep W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 22-sep Deventer Oost W/3 Doubletten 5 voorgeloot 5,00 Natura 10:00
zo 22-sep Dordrecht West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 22-sep Schagen Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorgeloot 0,00 Natura 10:00
zo 22-sep Vledder Noord W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 5,00 Natura 10:00
di 24-sep Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Zwitsers 2,50 Natura 19:30
wo 25-sep Alphen a/d. Rijn West Promotie/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Natura 10:30
wo 25-sep den Haag West Promotie/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
do 26-sep Alkmaar Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
do 26-sep Gorinchem West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 26-sep Oss Zuid-Oost W/3 Tripletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
vr 27-sep Castricum Noord-West W/3 Tripletten 3 Voorgeloot 3,00 Geld 19:00
za 28-sep Beverwijk Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 6,00 Geld 10:00
za 28-sep Harlingen Noord W/3 Doubletten Afvalsystemen met voorrondes 5,00 Geld/Natura 10:00
za 28-sep IJsselstein Midden W/3 Doubletten Voorgeloot 6,00 Geld/Natura 10:30
za 28-sep Skarboule Joure Noord W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 5,00 Natura 10:00
za 28-sep Schoonebeek Noord W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
za 28-sep Udenhout Zuid-West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
za 28-sep Zoetermeer West W/3 Doubletten Afvalsystemen met voorrondes 5,00 Geld 10:30
za 28-sep Zwolle Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 29-sep Alkmaar Noord-West W/3 Doubletten Zwitsers systeem 7,50 Geld 10:30
zo 29-sep Amstelveen West W/3 Doubletten Afvalsystemen met voorrondes 6,00 Geld/Natura 10:30
zo 29-sep Zaltbommel Zuid-Oost W/3 Doubletten Directe eliminatie 6,00 Geld 10:30
oktober 2019 [ Klik voor tonen of verbergen ]
wo 2-okt Nijmegen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 3-okt Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
vr 4-okt Naaldwijk West Promotie/3 Doubletten 3 Voorgeloot 5,00 Natura 13:30
za 5-okt W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 6-okt Breda Zuid-West W/3 Doublettes 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 6-okt Lekkerkerk West Promotie/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 6-okt Lemmer Noord W/3 Doubletten Voorronden plus directe eliminatie 5,00 Natura Fout in Excel
zo 6-okt Nieuw Vennep West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
ma 7-okt Maassluis West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
wo 9-okt Hardenberg Noord W/3 Doubletten 2 voorgeloot daarna pouleindeling 5,00 Natura 10:30
wo 9-okt Leidschendam West Reg./3 Triplettes 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
wo 9-okt Rotterdam West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 geld 10:30
wo 9-okt Soest Midden W/3 Doubletten Voorgelote partijen 6,00 Natura 10:00
wo 9-okt Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
do 10-okt Ammerzoden Zuid-Oost W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
za 12-okt Almelo Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
za 12-okt Amsterdam-Osdorp Noord-West W/3 Doubletten Afvalsystemen met voorrondes 5,00 Natura 10:30
za 12-okt Castricum Noord-West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:00
za 12-okt Coevorden Noord W/3 Doubletten Afvalsystemen met voorrondes 6,25 Geld/Natura 10:00
za 12-okt Ede Midden W/3 Sextetten Afvalsystemen met voorrondes 6,00 Geld 10:00
za 12-okt Nijkerk Midden W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Geld Fout in Excel
za 12-okt Roosendaal Zuid-West Promotie/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Natura 10:00
za 12-okt Sint Oednerode Zuid-Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 20,00 Geld/Natura 10:00
za 12-okt Sneek Noord W/3 Doubletten Zwitsers 5,00 Natura 09:30
zo 13-okt Enschede Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 natura 10:30
zo 13-okt Rijswijk West W/3 Tripletten Afvaltoernooi met Franse poules als voorronde en twee eindtoernooien A en B 6,00 Natura 10:00
zo 13-okt Zeist Midden W/3 Doubletten Onzuiver Zwitsers 5,00 Natura Fout in Excel
wo 16-okt Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Voorgeloot met A-, B- en C-poules 5,00 Geld/Natura 10:00
wo 16-okt Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
wo 16-okt Wijchen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
vr 18-okt Best Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
vr 18-okt Nieuwerkerk West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
za 19-okt W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 20-okt Alphen a/d Rijn West W/3 Doubletten Afvaltoernooi met integraal gelote partijen als voorronde 5,00 Geld 10:30
zo 20-okt Heerlen Zuid W/3 Kwintetten 24 0,00 6 10:30
zo 20-okt Purmerend Noord-West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 20-okt Tilburg Zuid-West W/3 Doublettes 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
di 22-okt Vlaardingen West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 23-okt Drachten Noord W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Natura 10:00
wo 23-okt JBC Lingewaard Huissen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 24-okt Veenendaal Midden W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Bonnen 10:30
za 26-okt Apeldoorn Oost W/3 Sextetten Sextetten 5,00 Geld/Natura 10:00
za 26-okt Bodegraven West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
za 26-okt Emmen Noord W/3 Doubletten Voorronden plus poules voorgeloot 5,00 Natura Fout in Excel
za 26-okt Koog aan de Zaan Noord-West Promotie/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
za 26-okt Raamsdonksveer Zuid-West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
za 26-okt Steenwijk Noord W/3 Doubletten Voorronden, poules 5,00 Natura 10:00
zo 27-okt Asten Zuid-Oost W/3 Doubletten Anders, nl: 5,00 Geld 10:30
zo 27-okt Breda Zuid-West W/3 Doublettes 4 Voorgeloot 0,00 Geld 10:30
zo 27-okt Deventer Oost W/3 Doubletten 5 voorgeloot 5,00 Natura 10:00
zo 27-okt Heerhugowaard Noord-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:00
zo 27-okt Nieuw-Loosdrecht Midden W/3 Tripletten Afvalsystemen met voorrondes 24,00 Geld 10:00
wo 30-okt Dongen Zuid-West W/3 Doubletten Voorronden plus Poules Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
wo 30-okt Emmeloord Noord W/3 Doubletten Afvalsysteem met twee eindtoernooien A en B 5,00 Natura 10:00
wo 30-okt Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
do 31-okt Oss Zuid-Oost W/3 Tripletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
november 2019 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 2-nov W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 3-nov Bergen op Zoom Zuid-West W/3 Tripletten Voorenden plus poules voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 3-nov Delft West W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 6,00 Natura 10:00
zo 3-nov Heerlen Zuid W/3 Doubletten 50 0,00 6 10:30
zo 3-nov Mosa Petanca Maastricht Zuid W/3 doubletten 64 0,00 6 Fout in Excel
ma 4-nov Maassluis West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
di 5-nov Culemborg Midden W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld/Natura 10:30
wo 6-nov Nijmegen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 6-nov Rotterdam West W/3 Doubletten 4 voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 7-nov Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
do 7-nov Sneek Noord W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Natura 09:30
za 9-nov W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 10-nov Gouda West W/3 Doubletten Zwitsers 5,00 Natura 10:30
zo 10-nov Leidschendam West Reg./3 Doublettes 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 10-nov Middelburg Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:00
wo 13-nov Apeldoorn Oost W/3 Doubletten 4 voorgeloot 5,00 Natura 13:00
wo 13-nov Leidschendam West Reg./3 Triplettes 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
wo 13-nov Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
wo 13-nov Soest Midden W/3 Doubletten Voorgelote partijen 6,00 Natura 10:00
wo 13-nov Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
do 14-nov Ammerzoden Zuid-Oost W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
vr 15-nov Best Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
vr 15-nov Nieuwerkerk West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
za 16-nov Leusden Midden W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 6,00 Natura 10:00
za 16-nov Lisse West W/3 Tripletten 5 Voorgeloot 4,00 Natura 10:30
za 16-nov Nieuw-Loosdrecht Midden W/1 Tripletten Franse poules + Afvalsysteem 0,00 Sport 10:00
za 16-nov Noordscheschut Noord W/3 Doubletten poules, 2 voorgeloot 5,00 Natura 10:30
za 16-nov Sleeuwijk Zuid-West W/3 Doubletten 6 Voorgeloot 5,00 Geld Fout in Excel
zo 17-nov Assen Noord W/3 Doubletten Voorronden plus poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
zo 17-nov Heerlen Zuid W/3 Kwintetten 24 0,00 6 10:30
zo 17-nov Helmond Zuid-Oost Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 17-nov Nieuw-Loosdrecht Midden W/1 Tripletten Franse poules + Afvalsysteem 0,00 Sport 10:00
zo 17-nov Pijnacker West W/3 Tripletten Voorronden + directe eliminatie 6,00 Geld/Natura 10:00
zo 17-nov Purmerend Noord-West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 17-nov Tilburg Zuid-West W/3 Doublettes Overige en afwijkende systemen 5,00 Geld 10:30
zo 17-nov Vlaardingen West W/3 Tripletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
di 19-nov Vlaardingen West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 20-nov Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Voorgeloot met A-, B- en C-poules 5,00 Geld/Natura 10:00
wo 20-nov Wijchen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 20-nov Wijk bij Duurstede Midden W/3 Doubletten Voorronden + poules 6,00 Natura 10:30
za 23-nov Almelo Oost W/3 Tripletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
za 23-nov Amersfoort Midden W/3 Doubletten Voorgelote partijen 6,00 Bonnen 10:30
za 23-nov Ede Midden W/3 Doubletten Afvalsystemen met voorrondes 6,00 Geld 10:00
za 23-nov Harlingen Noord W/3 Doubletten Afvalsystemen met voorrondes 5,00 Geld/Natura 10:00
za 23-nov Hoek van Holland West Promotie/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Natura 10:30
za 23-nov Oisterwijk Zuid-West W/3 Doublettes 4 Voorgeloot 4,00 Geld 10:30
za 23-nov Sint Oednerode Zuid-Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 20,00 Geld/Natura 10:00
za 23-nov Steenwijk Noord W/3 Doubletten Voorronden, poules + complementaires 5,00 Natura 10:00
za 23-nov Zuid-Scharwoude Noord-West W/3 Doubletten Onzuiver Zwitsers 6,00 Geld/Natura 10:00
zo 24-nov Alphen a/d Rijn West W/3 Kwintetten Integraal voorgelote partijen 4,00 Natura 10:30
zo 24-nov Breda Zuid-West W/3 Doublettes 4 Voorgeloot 0,00 Geld 10:30
zo 24-nov Doetinchem Oost W/3 Doubletten 4 voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
zo 24-nov Leusden Midden W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 7,00 Natura Fout in Excel
wo 27-nov JBC Lingewaard Huissen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 27-nov Naaldwijk West Promotie/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Natura 10:00
wo 27-nov Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
do 28-nov Almere-Stad Midden W/3 Doubletten Voorgelote partijen 5,00 Natura 11:00
do 28-nov Oss Zuid-Oost W/3 Tripletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 28-nov Sneek Noord W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Natura 09:30
za 30-nov W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
december 2019 [ Klik voor tonen of verbergen ]
zo 1-dec den Haag West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 1-dec Heerlen Zuid W/3 Doubletten 50 0,00 6 10:30
wo 4-dec Nijmegen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 4-dec Rotterdam West W/3 Doubletten 4 voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 5-dec Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
za 7-dec Emmen Noord W/3 Doubletten Voorronden plus poules voorgeloot 5,00 Natura Fout in Excel
za 7-dec Meppel Noord W/3 Tripletten Voorgeloot 5,00 Natura Fout in Excel
zo 8-dec Breda Zuid-West W/3 Doublettes Poules en finale's 0,00 Geld 10:30
zo 8-dec Nieuw-Loosdrecht Midden W/3 Tripletten Afvalsystemen met voorrondes 24,00 Geld 10:00
wo 11-dec Pijnacker West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 6,00 Geld/Natura 10:30
wo 11-dec Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
do 12-dec Sneek Noord W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Natura 09:30
vr 13-dec Nieuwerkerk West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
za 14-dec W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 10:30
zo 15-dec Asten Zuid-Oost W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 15-dec Bodegraven West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 15-dec Purmerend Noord-West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 15-dec Zoetermeer West W/3 Tripletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
ma 16-dec Maassluis West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
wo 18-dec Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Voorgeloot met A-, B- en C-poules 5,00 Geld/Natura 10:00
wo 18-dec Wijchen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 18-dec Wijk bij Duurstede Midden W/3 Doubletten Voorronden + poules 6,00 Natura 10:30
za 21-dec Almelo Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
za 21-dec Nieuwegein Midden W+J/1 Enkel Directe eliminatie 0,00 Sport 10:00
zo 22-dec Apeldoorn Oost W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 5,00 Natura 10:00
zo 22-dec Breda Zuid-West W/3 Doublettes 4Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 22-dec CDP Heerlen Heerlen Zuid W/3 Kwintetten 24 0,00 6 Fout in Excel
do 26-dec Best Zuid-Oost W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
vr 27-dec JBC Lingewaard Huissen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
vr 27-dec Pijnacker West W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Sport 10:30
za 28-dec Nieuwegein Midden W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 6,00 Geld/Natura Fout in Excel
za 28-dec Sint Oednerode Zuid-Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 20,00 Geld/Natura 10:00
za 28-dec Steenwijk Noord Promotie/3 Doubletten 3 Voorgeloot 5,00 Natura 19:00
za 28-dec Zuid-Scharwoude Noord-West W/3 Sextetten Voorgeloot + finaleronde 6,00 Geld/Natura 10:00
zo 29-dec Hoek van Holland West W/3 Tripletten Integraal voorgelote partijen 7,00 Natura 10:00
zo 29-dec Tilburg Zuid-West W/3 Doublettes 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
januari 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
do 2-jan Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
za 4-jan Leusden Midden W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 6,00 Natura 10:00
za 4-jan Steenwijk Noord W/3 Doubletten Voorronden, poules + complementaires 5,00 Natura 10:00
za 4-jan Vlaardingen West Promotie/3 Tripletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 5-jan den Haag West W/3 Tripletten Voorronden + voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 5-jan Heerlen Zuid W/3 Doubletten 50 0,00 6 10:30
zo 5-jan Leusden Midden W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 7,00 Natura Fout in Excel
zo 5-jan Middelburg Zuid-West W/3 Doubletten 2 Voorgeloot daarna poules 5,00 Geld 10:00
wo 8-jan Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
do 9-jan Sneek Noord W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Natura 09:30
vr 10-jan Nieuwerkerk West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
za 11-jan W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 12-jan Breda Zuid-West Promotie/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 12-jan Delft West W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 6,00 Natura 10:00
zo 12-jan Nieuw Vennep West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
ma 13-jan Dongen Zuid-West W/3 Doubletten 3 Voorgeloot 4 daags toernooi 5,00 Geld/Natura 19:00
di 14-jan Dongen Zuid-West W/3 Doubletten 3 Voorgeloot 4 daags toernooi 5,00 Geld/Natura 19:00
wo 15-jan Leidschendam West Reg./3 Triplettes 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
wo 15-jan Rotterdam West W/3 Doubletten 4 voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 15-jan Wijchen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 15-jan Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
do 16-jan Ammerzoden Zuid-Oost W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
do 16-jan Dongen Zuid-West W/3 Doubletten 3 Voorgeloot 4 daags toernooi 5,00 Geld/Natura 19:00
vr 17-jan Best Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
vr 17-jan Dongen Zuid-West W/3 Doubletten 3 Voorgeloot 4 daags toernooi 5,00 Geld/Natura 19:00
za 18-jan W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 19-jan Alphen a/d Rijn West Promotie/3 Sextetten Integraal voorgelote partijen 4,00 Natura 10:30
zo 19-jan Gouda West W/3 Doubletten Zwitsers 5,00 Natura 10:30
zo 19-jan Heerlen Zuid W/3 Kwintetten 24 0,00 6 10:30
zo 19-jan Purmerend Noord-West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 19-jan Tilburg Zuid-West W/3 Kwintettes 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
ma 20-jan Maassluis West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
wo 22-jan Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Voorgeloot met A-, B- en C-poules 5,00 Geld/Natura 10:00
wo 22-jan JBC Lingewaard Huissen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 22-jan Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
do 23-jan Sneek Noord W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Natura 09:30
za 25-jan Nijkerk Midden W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Geld Fout in Excel
za 25-jan Oisterwijk Zuid-West W/3 Doublettes 4 Voorgeloot 4,00 Geld 10:30
za 25-jan Sint Oednerode Zuid-Oost W/3 Doubletten Voorronden + voorgeloot 20,00 Geld/Natura 10:00
za 25-jan Veenendaal Midden W/3 Tripletten Voorgelote partijen 5,00 Bonnen Fout in Excel
za 25-jan Zuid-Scharwoude Noord-West W/3 Doubletten Onzuiver Zwitsers 6,00 Natura 10:00
zo 26-jan Bergen op Zoom Zuid-West W/3 Kwintetten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:00
zo 26-jan Nieuw-Loosdrecht Midden W/3 Tripletten Afvalsystemen met voorrondes 24,00 Geld 10:00
wo 29-jan Naaldwijk West Promotie/3 Tripletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:00
do 30-jan Sneek Noord W/3 Doubletten Zwitsers 5,00 Natura 09:30
do 30-jan Vlaardingen West Promotie/3 Doubletten 4 voorgeloot 5,00 Natura 10:30
februari 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 1-feb W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 2-feb Heerlen Zuid W/3 Doubletten 50 0,00 6 10:30
zo 2-feb Zoetermeer West W/3 Tripletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
wo 5-feb Oss Zuid-Oost W/3 Tripletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 5-feb Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
vr 7-feb Best Zuid-Oost W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
vr 7-feb Nieuwerkerk West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
za 8-feb Amersfoort Midden W/3 Doubletten Voorgelote partijen 6,00 Bonnen 10:30
za 8-feb Culemborg Midden W/3 Doubletten Afvaltoernooi met integraal gelote partijen als voorronde 6,00 Geld/Natura 10:00
za 8-feb Harlingen Noord W/3 Doubletten Voorronden plus directe eliminatie 5,00 Geld/Natura Fout in Excel
za 8-feb Lisse West W/3 Tripletten 5 Voorgeloot 4,00 Natura 10:30
za 8-feb Steenwijk Noord W/3 Doubletten Voorronden plus poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
za 8-feb Vlaardingen West W/3 Tripletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
za 8-feb Zeist Midden W/3 Doubletten Franse poules + eindronden 15,00 Geld Fout in Excel
zo 9-feb Bodegraven West W/3 Tripletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 9-feb Rijswijk West W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 6,00 Geld 10:00
di 11-feb Vlaardingen West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 12-feb Breda Zuid-West W/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 12-feb Leidschendam West Reg./3 Triplettes 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
wo 12-feb Soest Midden W/3 Doubletten Voorgelote partijen 6,00 Natura 10:00
wo 12-feb Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
do 13-feb Ammerzoden Zuid-Oost W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
za 15-feb W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 16-feb Purmerend Noord-West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 16-feb Tilburg Zuid-West W/3 Doublettes Overige en afwijkende systemen 5,00 Geld/Natura 10:30
di 18-feb CDP Heerlen Heerlen Zuid W/3 Kwintetten 24 0,00 6 Fout in Excel
wo 19-feb Apeldoorn Oost W/3 Doubletten 4 voorgeloot 5,00 Natura 13:00
wo 19-feb Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Voorgeloot met A-, B- en C-poules 5,00 Geld/Natura 10:00
wo 19-feb Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
wo 19-feb Wijchen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 19-feb Wijk bij Duurstede Midden W/3 Doubletten Voorronden + poules 6,00 Natura 10:30
do 20-feb Sneek Noord W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Natura 09:30
za 22-feb Hoek van Holland West Promotie/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Natura 10:30
za 22-feb Koog aan de Zaan Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
za 22-feb Oisterwijk Zuid-West W/3 Doublettes Integraal voorgelote partijen 4,00 Geld 10:30
za 22-feb Steenwijk Noord W/3 Doubletten Voorronden, poules + complementaires 5,00 Natura 10:00
zo 23-feb Alphen a/d Rijn West W/3 Doubletten Afvaltoernooi met integraal gelote partijen als voorronde 5,00 Geld 10:30
zo 23-feb Delft West W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 6,00 Natura 10:00
ma 24-feb Maassluis West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
wo 26-feb JBC Lingewaard Huissen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 26-feb Rotterdam West W/3 Doubletten 4 voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 27-feb Almere-Stad Midden W/3 Doubletten Voorgelote partijen 5,00 Natura Fout in Excel
za 29-feb W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
maart 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
zo 1-mrt Middelburg Zuid-West W/3 Doubletten ww/vv 5,00 Natura 10:00
zo 1-mrt Pijnacker West W/3 Tripletten 5 Voorgeloot 6,00 Geld/Natura 10:30
di 3-mrt Oss Zuid-Oost W/3 Tripletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 4-mrt Bunschoten Midden W/3 Tripletten Voorgelote partijen 5,00 Natura 10:30
wo 4-mrt Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
do 5-mrt Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
do 5-mrt Sneek Noord W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Natura 09:30
za 7-mrt Apeldoorn Oost W/3 Sextetten Sextetten 5,00 Geld/Natura 10:00
za 7-mrt Castricum Noord-West W/3 heren Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Geld 10:00
za 7-mrt Emmen Noord W/3 Doubletten 5 voorgeloot 5,00 Natura Fout in Excel
za 7-mrt Leusden Midden W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 6,00 Natura Fout in Excel
za 7-mrt Noordscheschut Noord W/3 Doubletten Overige en afwijkende systemen 5,00 Natura 10:30
za 7-mrt Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
zo 8-mrt den Haag West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 8-mrt Heerlen Zuid W/3 Doubletten 50 0,00 6 10:30
zo 8-mrt Nieuw-Loosdrecht Midden W/3 Kwintetten Voorgelote partijen 5,00 Natura Fout in Excel
di 10-mrt Vlaardingen West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 11-mrt Breda Zuid-West W/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 11-mrt Soest Midden W/3 Doubletten Voorgelote partijen 6,00 Natura 10:00
wo 11-mrt Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
do 12-mrt Ammerzoden Zuid-Oost W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
za 14-mrt W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 15-mrt Barsingerhorn Noord-West Promotie/3 Doubletten 2 Voorronden + poules voorgeloot 4,00 Natura 10:30
zo 15-mrt Best Zuid-Oost W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
zo 15-mrt Purmerend Noord-West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 15-mrt Rijswijk West W/3 Tripletten Voorronden + directe eliminatie 6,00 Geld/Natura 10:00
wo 18-mrt Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Voorgeloot met A-, B- en C-poules 5,00 Geld/Natura 10:00
wo 18-mrt Rotterdam West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
wo 18-mrt Wijchen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 19-mrt Sneek Noord W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 5,00 Natura 09:30
do 19-mrt Veenendaal Midden W/3 Doubletten Voorgelote partijen 5,00 Bonnen Fout in Excel
vr 20-mrt Nieuwerkerk West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
za 21-mrt Castricum Noord-West W/3 dames Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Geld 10:00
za 21-mrt Den Dolder Midden W/3 Doubletten Voorronden + eindronden 6,00 Bonnen Fout in Excel
za 21-mrt Ede Midden W/3 Tripletten Voorronden + poules 6,00 Geld Fout in Excel
za 21-mrt Harlingen Noord W/3 Doubletten Voorronden plus directe eliminatie 5,00 Geld/Natura Fout in Excel
za 21-mrt Oisterwijk Zuid-West W/3 Doublettes Integraal voorgelote partijen 4,00 Geld 10:30
za 21-mrt Roosendaal Zuid-West W/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Geld 10:00
za 21-mrt Schoonebeek Noord W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld/Natura Fout in Excel
za 21-mrt Steenwijk Noord W/3 Tripletten Voorronden, poules + complementaires 5,00 Natura 10:00
zo 22-mrt Heerlen Zuid W/3 Kwintetten 24 0,00 6 10:30
zo 22-mrt Leidschendam West Reg./3 Triplettes 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 22-mrt Leusden Midden W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 7,00 Natura Fout in Excel
zo 22-mrt Nieuw Vennep West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 22-mrt Tilburg Zuid-West W/3 Doublettes Overige en afwijkende systemen 5,00 Natura 10:30
ma 23-mrt Maassluis West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
wo 25-mrt Breda Zuid-West W/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
wo 25-mrt JBC Lingewaard Huissen Zuid-Oost W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
za 28-mrt W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 29-mrt Heerhugowaard Noord-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:00
zo 29-mrt Middelburg Zuid-West W/3 Doubletten Promotie 5 voorgeloot 8,00 Natura 10:30
april 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
wo 1-apr Raamsdonksveer Zuid-West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
do 2-apr Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
za 4-apr Delft West W/2 Doubletten Directe eliminatie + complementaires 7,50 Geld 10:00
za 4-apr Koog aan de Zaan Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 5-apr Bergen op Zoom Zuid-West W/3 Doubletten Voorenden plus poules voorgeloot 5,00 Geld 10:00
wo 8-apr Oudenbosch Zuid-West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 11:30
wo 8-apr Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
ma 13-apr Dongen Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
di 14-apr Uitgeest Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
wo 15-apr Beverwijk Noord-West Promotie/3 Doubletten 3 Voorgeloot 2,50 Natura 13:00
wo 15-apr Roosendaal Zuid-West Promotie/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Natura 10:00
za 18-apr Tilburg Zuid-West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:00
zo 19-apr Breda Zuid-West W/3 Zestallen zie site 4,00 Geld 10:30
zo 19-apr Nieuw-Loosdrecht Midden W+J/1 Enkel Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
za 25-apr Sleeuwijk Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot+'[UITSLAGENLIJST CLUB KAMPIOENSCHAP TRIPLETTEN 2019.xlsx]INSCHRIJFLIJST'!$A:$N 5,00 Geld 10:30
za 25-apr Wormer Noord-West Promotie/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:00
ma 27-apr Oisterwijk Zuid-West W/3 Doublettes Integraal voorgelote partijen 4,00 Geld 10:30
ma 27-apr Zuid-Scharwoude Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 5,00 Natura 10:00
mei 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 2-mei Udenhout Zuid-West W/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 3-mei Alkmaar Noord-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 7,50 Geld 10:00
zo 3-mei Amsterdam-Osdorp Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:30
do 7-mei Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
za 9-mei Den Helder Noord-West W/3 Doubletten 2 Voorronden + poules voorgeloot 6,00 Geld 11:00
za 9-mei Heemskerk Noord-West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Bonnen 10:30
za 9-mei Tilburg Zuid-West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
zo 10-mei Bergen op Zoom Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:00
zo 10-mei Hoorn Noord-West W/3 Doubletten 2 Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
di 12-mei Uitgeest Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
wo 13-mei Oudenbosch Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 11:30
wo 13-mei Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
za 16-mei Koog aan de Zaan Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:30
za 16-mei Oisterwijk Zuid-West W+J/1 Doubletten Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
zo 17-mei Breda Zuid-West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 17-mei Oisterwijk Zuid-West W+J/1 Doubletten Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
di 19-mei Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Zwitsers 2,50 Natura 19:30
wo 20-mei Beverwijk Noord-West Promotie/3 Doubletten 3 Voorgeloot 2,50 Natura 13:00
do 21-mei Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Zwitsers 4 ronden + finales 1 t/m 4 10,00 Geld/Natura 10:00
do 21-mei Medemblik Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Bonnen 10:30
do 21-mei Middelburg Zuid-West W/3 Doubletten ww/vv 5,00 Geld 10:00
do 21-mei OIsterwijk Zuid-West W/3 Doublettes Integraal voorgelote partijen 4,00 Geld 10:30
za 23-mei Breda Zuid-West Promotie/3 Viertallen Voorgeloot 4,00 Natura 10:30
zo 24-mei Breda Zuid-West W/2 Tripletten Voorronden + directe eliminatie 7,50 Geld 10:00
zo 24-mei Tilburg Zuid-West W/3 Sexteteten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:00
zo 31-mei Schoorl Noord-West W/3 Doubletten Onzuiver Zwitsers 5 ronden 5,00 Geld/Natura 10:00
juni 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
ma 1-jun Middelburg Zuid-West W/3 Tête-à-tête 8 Voorgeloot 5,00 Natura 10:00
wo 3-jun Udenhout Zuid-West W/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
do 4-jun Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
za 6-jun Amsterdam-Osdorp Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Geld 10:30
di 9-jun Uitgeest Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
wo 10-jun Bergen op Zoom Zuid-West Promotie/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:00
wo 10-jun Oisterwijk Zuid-West W/3 Doublettes Integraal voorgelote partijen 4,00 Geld 10:30
wo 10-jun Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
za 13-jun Ede Midden W+J/1 Tripletten Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
za 13-jun Roosendaal Zuid-West W/3 Triplettes Zwitsers 5,00 Geld 10:00
za 13-jun Sleeuwijk Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld Fout in Excel
zo 14-jun Ede Midden W+J/1 Tripletten Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
wo 17-jun Beverwijk Noord-West Promotie/3 Doubletten 3 Voorgeloot 2,50 Natura 13:00
wo 17-jun Oudenbosch Zuid-West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
do 18-jun Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Zwitsers 2,50 Natura 19:30
za 20-jun Beverwijk Noord-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 6,00 Geld/Natura 10:30
za 20-jun Tilburg Zuid-West W/3 Tripletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
zo 21-jun P.O.N.- Schagen Schagen Noord-West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:00
zo 21-jun Tilburg Zuid-West W/3 Triplettes Overige en afwijkende systemen 5,00 Geld 10:30
do 25-jun Castricum aan Zee Noord-West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Geld 11:00
zo 28-jun Dongen Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:30
zo 28-jun Volendam Noord-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 6,25 Bonnen 10:00
juli 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
wo 1-jul Bergen op Zoom Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:00
do 2-jul Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
za 4-jul Udenhout Zuid-West W/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 5-jul Haarlem (Schalkwijk) Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 7,50 Geld/Natura 10:30
zo 5-jul Hargen aan Zee Noord-West Promotie/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:00
zo 5-jul Oudenbosch Zuid-West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
za 11-jul Hoorn Noord-West W+J/1 Doubletten Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
zo 12-jul Bergen op Zoom Zuid-West W/3 Doubletten 6 Voorgeloot 5,00 Geld 10:00
zo 12-jul Hoorn Noord-West W+J/1 Doubletten Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
di 14-jul Uitgeest Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
wo 15-jul Beverwijk Noord-West Promotie/3 Doubletten 3 Voorgeloot 2,50 Natura 13:00
za 18-jul Loon op Zand Zuid-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 19-jul Amsterdam-Osdorp Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 19-jul Breda Zuid-West W/3 Doublettes Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 19-jul Wieringerwaard Noord-West W/3 Doubletten Zwitsers 5 ronden 5,00 Geld/Natura 10:30
di 21-jul Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Zwitsers 2,50 Natura 19:30
wo 22-jul Tilburg Zuid-West W/3 Doublettes Overige en afwijkende systemen 5,00 Geld 10:30
zo 26-jul Bergen op Zoom Zuid-West W/3 Sextetten 6 voorgeloot 5,00 Geld 10:00
zo 26-jul Raamsdonksveer Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
augustus 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
wo 5-aug Oudenbosch Zuid-West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
za 8-aug Heemskerk Noord-West W/3 Doubletten 4 Voorgeloot 5,00 Bonnen 10:30
zo 9-aug Breda Zuid-West W/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 9-aug Haarlem (Schalkwijk) Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 7,50 Geld/Natura 10:30
zo 9-aug Schoorl Noord-West W/3 Doubletten Onzuiver Zwitsers 5 ronden 5,00 Geld/Natura 10:00
di 11-aug Uitgeest Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
wo 12-aug Sleeuwijk Zuid-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld Fout in Excel
do 13-aug Tilburg Zuid-West W/3 Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
za 15-aug Purmerend Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 10,00 Geld 10:30
zo 16-aug Oisterwijk Zuid-West W/3 Doublettes 5 Voorgeloot + Finale 6,00 Geld 10:30
zo 16-aug Purmerend Noord-West Promotie/3 Tripletten 3 Voorgeloot 5,00 Natura 13:00
zo 16-aug P.O.N.- Schagen Schagen Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:00
wo 19-aug Beverwijk Noord-West Promotie/3 Doubletten 3 Voorgeloot 2,50 Natura 13:00
do 20-aug Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Zwitsers 2,50 Natura 19:30
za 22-aug Ammerzoden Zuid-Oost W/1 Tripletten Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
zo 23-aug Ammerzoden Zuid-Oost W/1 Tripletten Zwitsers + Afvalsysteem 0,00 Sport 09:30
zo 23-aug Beverwijk Noord-West W/3 Sextetten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Bonnen 10:30
zo 23-aug Heerhugowaard Noord-West W/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld/Natura 10:00
zo 23-aug Tilburg Zuid-West Promotie/3 Kwartetten Voorgeloot 5,00 Natura 11:00
vr 28-aug Bergen op Zoom Zuid-West W Doubletten 4 ronden Zwitsers 2,50 Geld/Natura 10:00
za 29-aug Bergen op Zoom Zuid-West W/2 Doubletten Voorronden + directe eliminatie 7,50 Geld 10:00
za 29-aug Wormer Noord-West Promotie/3 Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Natura 10:00
zo 30-aug Bergen op Zoom Zuid-West W Doubletten 4 ronden Zwitsers 5,00 Geld 11:00
september 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
do 3-sep Haarlem (Schalkwijk) Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
zo 6-sep Amsterdam-Osdorp Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Geld 10:30
zo 6-sep Terheijden Zuid-West Promotie/3 Doubletten Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
di 8-sep Uitgeest Noord-West Promotie/3 Doubletten 4 Voorgeloot 2,50 Natura 10:30
wo 9-sep Zuid-Scharwoude Noord-West Promotie/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 5,00 Natura 10:00
za 12-sep Den Helder Noord-West W/3 Doubletten 2 Voorronden + poules voorgeloot 6,00 Geld 11:00
za 12-sep W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
zo 13-sep Oudenbosch Zuid-West W Doubletten Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
di 15-sep Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Zwitsers 2,50 Natura 19:30
wo 16-sep Beverwijk Noord-West Promotie/3 Doubletten 3 Voorgeloot 2,50 Natura 13:00
wo 16-sep Sleeuwijk Zuid-West W Doubletten 5 Voorgeloot 5,00 Geld Fout in Excel
za 19-sep Haarlem Noord-West W/2 Tripletten Directe eliminatie + complementaires 8,00 Geld 10:00
za 19-sep Haarlem Noord-West W/3 Doubletten Directe eliminaties met complementaires 7,50 Geld 10:00
zo 20-sep Haarlem Noord-West W/2 Doubletten Directe eliminatie + complementaires 8,00 Geld 10:00
zo 20-sep Haarlem Noord-West W/3 Tripletten Directe eliminaties met complementaires 7,50 Geld 10:00
zo 20-sep Tilburg Zuid-West W Doublettes 5 Voorgeloot 5,00 Geld 10:30
vr 25-sep Castricum Noord-West W/3 Tripletten 3 Voorgeloot 3,00 Geld 19:00
za 26-sep Beverwijk Noord-West W/3 Doubletten Voorronden + poules voorgeloot 6,00 Geld 10:00
za 26-sep Udenhout Zuid-West W Doublettes Voorgeloot 5,00 Natura 10:30
zo 27-sep Raamsdonksveer Zuid-West W Doubletten Integraal voorgelote partijen 5,00 Geld 10:30
oktober 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 3-okt W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
za 17-okt W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
za 31-okt W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
november 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 7-nov W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
za 14-nov Haarlem W/1 Tripletten Franse poules + Afvalsysteem 0,00 Sport 10:00
zo 15-nov Haarlem W/1 Tripletten Franse poules + Afvalsysteem 0,00 Sport 10:00
za 21-nov W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
december 2020 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 12-dec W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
za 19-dec Nieuwegein Midden W+J/1 Enkel Voorronden/herkansing/afvalsysteem 0,00 Sport 10:00
januari 2021 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 9-jan W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
za 23-jan W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
februari 2021 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 6-feb W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
za 20-feb W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
maart 2021 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 6-mrt W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
za 20-mrt W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00
april 2021 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 10-apr W/1 Doubletten/tripletten Competitie 0,00 Sport 12:00