Deze kalenderweergave wordt niet ondersteund door de NJBB.
Soms zijn de gegevens in de Excel niet goed ingevuld waardoor ze niet voldoen aan het verwachte formaat.
Aan de gegevens in deze kalender kunnen geen rechten worden ontleend.
(c) Erik Hendrikx 2022

NJBB - Toernooi kalender

Actuele weergave van NJBB Excel toernooi kalender
Bron bestand :
http://nlpetanque.nl/Toernooikalender/Toernooikalender-NJBB.xls

Door te klikken op het OnTip logo in de laatste kolom, kan direct het OnTip inschrijf formulier geopend worden. Door te klikken op de Toernooi naam krijg je meer informatie. Door te klikken op de vereniging, wordt de website geopend.
Door te klikken op een gele maand balk, kan je een hele maand verbergen of weer openzetten.

Kolom zoeken inschakelen Ververs kalender


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ontipnlv/domains/ontip.nl/public_html/ontip/Classes/PHPExcel/Shared/OLE.php on line 288
Toernooi gaat niet door
Toernooi is volgeboekt
Snel zoeken:
Datum Naam toernooi Vereniging Plaats District Cat Soort Systeem Prijzen Aanvang OnTip
do 1-dec
Notice: Undefined variable: toernooi_gaat_door_jn in /home/ontipnlv/domains/ontip.nl/public_html/ontip/NJBB_toernooi_kalender.php on line 843
Gezelligheidstoernooi
Haarlem (Schalkwijk) Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
do 1-dec
Notice: Undefined variable: toernooi_gaat_door_jn in /home/ontipnlv/domains/ontip.nl/public_html/ontip/NJBB_toernooi_kalender.php on line 843
Euross
Oss Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
december 2022 [ Klik voor tonen of verbergen ]
vr 2-dec Indoortoernooi 40+ Nieuwerkerk West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
za 3-dec Pepernotentoernooi den Haag West Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:30
za 3-dec NJBB Masters Nieuwegein Midden Nationaal Tripletten Franse poules + Afvalsysteem Sport 10:00?
zo 4-dec NJBB Masters Nieuwegein Midden Nationaal Tripletten Franse poules + Afvalsysteem Sport 10:00?
di 6-dec Dinsdagavond Melée Steenwijk Noord Regio A melée Voorgeloot Natura
wo 7-dec Valkattiestoernooi Nijmegen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
wo 7-dec Halfdecember toernooi Pijnacker West Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:30
do 8-dec Valk-toernooi Sneek Noord Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 09:30
za 10-dec Anniversaire-toernooi Meppel Noord Regio Tripletten Voorgeloot Natura 00:00?
za 10-dec Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 11-dec Man / Vrouw toernooi Bodegraven West Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
zo 11-dec Herstaco Dag 3 Breda Zuidwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Geld 10:30
zo 11-dec Cyclustoernooi (meerdaags) Sint-Oedenrode Zuidoost Regio Doubletten 13 voorgeloot Geld/Natura 10:00?
ma 12-dec maandagtoernooi Maassluis West Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Geld 10:30
wo 14-dec Midweektoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:00
za 17-dec kersttoernooi Almelo Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 10:30
za 17-dec Kersttoernooi Apeldoorn Oost Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Geld/Natura 10:00
za 17-dec Kersttoernooi Emmen Noord Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:30
za 17-dec NK Precisieschieten Nieuwegein Midden Nationaal Enkel Serie en herkansing Sport 09:30?
za 17-dec Wintertoernooi. Nijkerk. Midden Regio Doubletten. Voorgeloot + voorgeloot Geld / Natura 10:00
za 17-dec Kersttoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Sextetten 5 Voorgeloot + finale Geld/Wijn 10:00?
zo 18-dec Kersttoernooi Asten Zuidoost Regio Doubletten 5 Voorgeloot Natura 10:30
zo 18-dec Kersttoernooi Doetinchem Oost Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Geld/Natura 10:30
zo 18-dec Retro Triplette Cyclus Nieuw-Loosdrecht Midden Regio Tripletten Afvaltoernooi met Franse poules als voorronde en twee eindtoernooien A en B Geld / Natura 10:00
zo 18-dec Kersttoernooi Purmerend Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld/Natura 10:30
zo 18-dec Oliebollentoernooi Tilburg Zuidwest Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Geld 10:30
zo 18-dec Luiten Food Vleestoernooi Zoetermeer West Regio Tripletten Integraal 5 voorgelote partijen Natura 10:30
wo 21-dec Kersttoernooi Breda Zuidwest Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Geld 10:30
wo 21-dec Le Châteautoernooi Wijchen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
do 22-dec Kerst Toernooi Steenwijk Noord Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Natura 16:00
di 27-dec Spaarne Stad toernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
di 27-dec Kersttoernooi Uden Zuidoost Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld 10:30
wo 28-dec Lingewaard-toernooi Huissen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
wo 28-dec Oliebollen Jeugdtoernooi Pijnacker West Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Sportprijzen 10:30
vr 30-dec Eindejaarstoernooi Rijswijk West Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen geld/Natura 10:00
vr 30-dec Oliebollen-husseltornooi Soest Midden Regio Doubletten Voorgeloot Natura 07:12?
di 3-jan Dinsdagavond Melée Steenwijk Noord Regio A melée Voorgeloot Natura
januari 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
di 3-jan Keettoernooi 2023 Valkenswaard Zuidoost Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Geld/Natura 19:30
wo 4-jan Valkattiestoernooi Nijmegen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
wo 4-jan 5de Midweektoernooi Rotterdam West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
wo 4-jan Keettoernooi 2023 Valkenswaard Zuidoost Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Geld/Natura 19:30
do 5-jan Gezelligheidstoernooi Haarlem (Schalkwijk) Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30
do 5-jan Laser-toernooi Sneek Noord Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 09:30
vr 6-jan Indoortoernooi 40+ Nieuwerkerk West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
vr 6-jan Keettoernooi 2023 Valkenswaard Zuidoost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 19:30?
za 7-jan Hart van Nederland Leusden midden Regio Doubletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D Natura 10:00
za 7-jan Kouwe Klauwen Toernooi Steenwijk Noord Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Natura 10:00
zo 8-jan Haags Winterkampioenschap den Haag West Regio Tripletten Afvalsystemen met voorrondes Geld 10:30
zo 8-jan Van der Valk Snert-toernooi Middelburg Zuidwest Regio Doubletten Afvalsystemen met voorrondes Geld/Natura 10:00
zo 8-jan Wintertoernooi Nieuw Vennep West Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Natura 10:30
zo 8-jan Winterkoninginnen-toernooi Nieuw-Loosdrecht Midden Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Geld / Natura 10:30
zo 8-jan Cyclustoernooi (meerdaags) Sint-Oedenrode Zuidoost Regio Doubletten 13 voorgeloot Geld/Natura 10:00?
zo 8-jan Sneeuwballen Toernooi Tilburg Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld 10:30
wo 11-jan Les F's Haltoernooi dag 4 Rotterdam West Regio Doubletten 4 voorgeloot Geld 10:30
wo 11-jan Midweektoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:00
za 14-jan Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 15-jan Herstaco Finale dag Breda Zuidwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Geld 10:30
zo 15-jan Vleestoernooi Delft West Regio Doubletten Afvalsystemen met voorrondes Natura 10:00
zo 15-jan Lekker Binnen Boulen Gouda West Regio Doubletten Zwitsers systeem Natura 10:00
zo 15-jan Nieuwjaarstoernnoi Purmerend Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld/Natura 10:30
ma 16-jan Wintertoernooi Helmond Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
ma 16-jan maandagtoernooi Maassluis West Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Geld 10:30
wo 18-jan 6de Midweektoernooi Rotterdam West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
wo 18-jan Le Châteautoernooi Wijchen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
do 19-jan Midmaand-toernooi Ammerzoden Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 11:00
do 19-jan Optimist-toernooi Sneek Noord Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 09:30
za 21-jan Wintersextetten Alphen a/d Rijn West Regio Sextetten Integraal voorgelote partijen Natura 10:30
za 21-jan Nieuwjaarstoernooi. Nijkerk. Midden Regio Doubletten. Voorgeloot + voorgeloot Geld / Natura 10:30
za 21-jan Olieboulestoernooi Oisterwijk Zuidwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
za 21-jan Boerenkool-toernooi Veenendaal Midden Regio Tripletten Integraal 4 voorgelote partijen Bonnen 10:30
zo 22-jan Winter Almelo Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 10:30?
zo 22-jan Kwintetten toernooi Bergen op Zoom Zuidwest Regio Kwintetten Integraal voorgelote partijen Geld 10:30
zo 22-jan Wintertoernooi Helmond Zuidoost Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Natura 10:30
di 24-jan Spaarne Stad toernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 25-jan Lingewaard-toernooi Huissen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
wo 25-jan Midweektoernooi Leidschendam West Regio Tripletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
vr 27-jan 50+ toernooi Best Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
za 28-jan Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 29-jan mini - MAXI Breda Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Natura 10:30
zo 29-jan Sneeuwklokjestoernooii Zoetermeer West Regio Tripletten Integraal 5 voorgelote partijen Natura 10:30
februari 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
wo 1-feb Valkattiestoernooi Nijmegen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
wo 1-feb 7de Midweektoernooi Rotterdam West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
do 2-feb Gezelligheidstoernooi Haarlem (Schalkwijk) Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30
vr 3-feb Indoortoernooi 40+ Nieuwerkerk West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
za 4-feb Snerttoernooi Sneek Noord Regio Doubletten Aangepast Zwitsers Natura 09:30
za 4-feb Snerttoernooi Vlaardingen West Regio Tripletten 5 voorgeloot Geld 10:30
zo 5-feb Wintertoernooi Bodegraven West Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
zo 5-feb Achterhoeks IJzergooitoernooi 1 Doetinchem Oost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld/Natura 11:00?
zo 5-feb Retro Triplette Cyclus Nieuw-Loosdrecht Midden Regio Tripletten Afvaltoernooi met Franse poules als voorronde en twee eindtoernooien A en B Geld / Natura 10:00
zo 5-feb Midwintertoernooi Rijswijk West Regio Doubletten Voorrondes + directe eliminatie Geld 10:00?
di 7-feb Dinsdagavond Melée Steenwijk Noord Regio A melée Voorgeloot natura
di 7-feb Dinsdag cyclus dag 3 Vlaardingen West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
wo 8-feb Winter Triplettentoernooi Naaldwijk West Regio Tripletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:00
wo 8-feb Midweektoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
do 9-feb Euross Oss Zuidoost Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Geld 10:30
za 11-feb Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 12-feb Krokus Almelo Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 10:30?
zo 12-feb Kaastoernooi Delft West Regio Doubletten Afvalsystemen met voorrondes Natura 10:00
zo 12-feb Zuurkooltoernooi Purmerend Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld/Natura 10:30
ma 13-feb maandagtoernooi Maassluis West Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Geld 10:30
di 14-feb Valentijnstoernooi Amersfoort Midden Regio Doubletten Voorgeloot Bonnen 07:12?
wo 15-feb Valentijnstoernooi Breda Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld 10:30
wo 15-feb 8ste Midweektoernooi Rotterdam West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
wo 15-feb Snert-toernooi Soest Midden Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Bonnen 10:00
wo 15-feb Le Châteautoernooi Wijchen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
do 16-feb Midmaand-toernooi Ammerzoden Zuidoost Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld 11:00
do 16-feb Schakel-toernooi Sneek Noord Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 09:30
za 18-feb Ongeveertoernooi Alphen a/d Rijn West Regio Doubletten Afvaltoernooi met integraal gelote partijen als voorronde Geld 10:30
za 18-feb Snerttoernooi Culemborg Midden Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Geld / Natura 10:00
za 18-feb Winterkampioenschap Emmen Noord Regio Tripletten Voorgeloot Natura 07:12?
za 18-feb Krokustoernooi Lisse West Regio Tripletten Integraal 5 voorgelote partijen Natura 10:00
za 18-feb Wintertoernooi Oisterwijk Zuidwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 12:30
za 18-feb Snert Toernooi Steenwijk Noord Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Natura 10:00
zo 19-feb Doublettentoernooi Asten Zuidoost Regio Doubletten 5 Voorgeloot Natura 10:30?
zo 19-feb Lentetoernooi Tilburg Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:30
di 21-feb Spaarne Stad toernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 22-feb Lingewaard-toernooi Huissen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
wo 22-feb Midweektoernooi Leidschendam West Regio Tripletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
wo 22-feb Les F's Haltoernooi dag 5 Rotterdam West Regio Doubletten 4 voorgeloot Geld 10:30
vr 24-feb 50+ toernooi Best Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
za 25-feb Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 26-feb Snert toernooi Koog aan de Zaan Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
zo 26-feb Bokaaltoernooi Pijnacker West Regio Sextetten 5 Voorgeloot Natura 10:30?
maart 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
wo 1-mrt Wouter de Graaf-toernooi Bunschoten Midden Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Natura 10:30
wo 1-mrt Valkattiestoernooi Nijmegen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
wo 1-mrt 9de Midweektoernooi Rotterdam West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
do 2-mrt Gezelligheidstoernooi Haarlem (Schalkwijk) Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
do 2-mrt Regenboog-toernooi Sneek Noord Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 09:30
za 4-mrt Hart van Nederland Leusden midden Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 00:00?
za 4-mrt Kan Vriezen Kan Dooien-toernooi Noordscheschut Noord Regio Doublette Overige en afwijkende systemen Geld 10:30
zo 5-mrt Grand Prix de Pétanque 1 Doetinchem Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 11:00?
zo 5-mrt Open Gooische Kwintette toernooi Nieuw-Loosdrecht Midden Regio Kwintetten Voorgeloot Natura 00:00?
di 7-mrt Dinsdagavond Melée Steenwijk Noord Regio A melée Voorgeloot Natura
di 7-mrt Dinsdag cyclus dag 4 Vlaardingen West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
wo 8-mrt Lady,s Day Breda Zuidwest Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Geld 10:30
wo 8-mrt Midweektoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
do 9-mrt Euross Oss Zuidoost Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Geld 10:30
za 11-mrt Ja Knikker Toernooi Schoonebeek Noord Regio Doubletten Voorgeloot Geld / Natura 07:12?
za 11-mrt Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 12-mrt Voorjaars- of Bram v.d. Velde toernooi Bergen op Zoom Zuidwest Regio Tripletten Afvaltoernooi met integraal gelote partijen als voorronde Geld 10:30
zo 12-mrt Lentetoernooi Purmerend Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld/Natura 10:30
zo 12-mrt Voorjaarstoernooi Rijswijk West Regio Doubletten Voorrondes + directe eliminatie Geld 10:00?
ma 13-mrt maandagtoernooi Maassluis West Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Geld 10:30
wo 15-mrt 10de Midweektoernooi Rotterdam West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
do 16-mrt Sneekermeer-toernooi Sneek Noord Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 09:30
vr 17-mrt Vijftig Plus Voorjaars toernooi Almere Midden Regio Doubletten Voorgeloot Natura 07:12?
vr 17-mrt Indoortoernooi 40+ Nieuwerkerk West Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
za 18-mrt Stoere Mannen Toernooi Castricum Noordwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
za 18-mrt Maartse Doubletten Den Dolder Midden Regio Doubletten Afvalsystemen met voorrondes Bonnen 10:00
za 18-mrt Lentetoernooi Ede Midden Regio Tripletten Afvalsystemen met voorrondes Geld 10:00
za 18-mrt Lentetoernooi Oisterwijk Zuidwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 09:30
za 18-mrt Crocustoernooi Rotterdam West Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:30?
za 18-mrt Open Steenwijks Tripletten Toernooi Steenwijk Noord Regio Tripletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:00
za 18-mrt Highroller-toernooi Zeist Midden Regio Doubletten Franse poules en directe eliminatie Geld 00:00?
zo 19-mrt Voorjaar Almelo Oost Regio Tripletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 10:30?
zo 19-mrt Krokustoernooi Best Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
zo 19-mrt Voorjaarstoernooi Leidschendam West Regio Doubletten 5 voorgeloot Geld 10:30?
zo 19-mrt Lentetoernooi Nieuw Vennep West Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Natura 10:30
zo 19-mrt Kwintetten toernooi Tilburg Zuidwest Regio Kwintetten 5 Voorgeloot Geld 10:30
di 21-mrt Spaarne Stad toernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 22-mrt Lingewaard-toernooi Huissen Zuidoost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30
do 23-mrt Lentetoernooi Veenendaal Midden Regio Doubletten Voorgeloot Bonnen 10:30?
za 25-mrt Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 26-mrt Lentetoernooi den Haag West Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:30?
zo 26-mrt Bongerdtoernooi Hattem Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
zo 26-mrt Lentetoernooi Heerhugowaard Noordwest Regio Doubletten Aangepast Zwitsers Natura 10:30
wo 29-mrt Man - Vrouw toernooi Breda Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld 10:30
wo 29-mrt Eembitter-toernooi Soest Midden Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Bonnen 10:00
april 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 1-apr Gezellige Meiden Toernooi Castricum Noordwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
za 1-apr De Generale Delft West Landelijk Tripletten Directe eliminatie Geld/Natura 10:00?
za 1-apr Voorjaarstoernooi Harderwijk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 11:00?
za 1-apr Sextettoernooi Hattem Oost Regio Sextetten 6 Voorgeloot Bonnen 10:00?
zo 2-apr Achterhoeks Ijzergooitoernooi 2 Doetinchem Oost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld/Natura 11:00?
wo 5-apr Voorjaarstoernooi 2023 Middelburg Zuidwest Regio Doubletten Zwisers Geld/Natura 10:00 uur
wo 5-apr Midweek-Toernooi Oudenbosch Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 9.30
do 6-apr Gezelligheidstoernooi Haarlem (Schalkwijk) Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
za 8-apr Miep Vegter Paastoernooi Groningen Noord Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld 10:00?
ma 10-apr Paastoernooi Amersfoort Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Bonnen 10:30?
ma 10-apr Paastoernooi Culemborg Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld/Natura 10:00?
ma 10-apr Paasbondstoernooi JDBCDongen Dongen Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld/Natura 10:30?
ma 10-apr Open Voorjaarstoernooi Tilburg Zuid-West Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld/Natura 10:00?
di 11-apr Daglichttoernooi Uitgeest Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 12-apr Midweektoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
za 15-apr Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 16-apr Eijerdijktoernooi Hattem Oost Regio Tripletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
zo 16-apr Paas toernooi Koog aan de Zaan Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
di 18-apr Schelpen toernooi 1e Castricum Noordwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
wo 19-apr Voorjaarstoernooi Soest Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Bonnen 10:00?
do 20-apr Overbostoernooi Beverwijk Noordwest Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:30
vr 21-apr Dubbeltoernooi Schoorl Noordwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Natura 10:30
za 22-apr Bolhaat toernooi JBV Enschede Enschede Oost Regio Doubletten 4 Voorgeloot natura 10:30?
za 22-apr NK doubletten Nieuwerkerk West Nationaal Doubletten Zwitsers + Afvalsysteem Sport 10:00?
za 22-apr Wim Griffioen toernooi Sleeuwijk Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot bonnen 10:15
zo 23-apr Konings Almelo Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 10:30?
zo 23-apr Tulpentoernooi Amsterdam-Osdorp Noordwest Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:30
zo 23-apr Open Karro Deux Deventer Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
zo 23-apr NK doubletten Nieuwerkerk West Nationaal Doubletten Zwitsers + Afvalsysteem Sport 10:00?
zo 23-apr Voorjaarstoernooi Raamsdonksveer Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld 10:30
di 25-apr Spaarne Stad toernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
do 27-apr Koningsdagtoernooi Oisterwijk Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 12.30
do 27-apr Koningsdagtoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
za 29-apr Voorjaarstoernooi Apeldoorn Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
za 29-apr Jan van Schaffelaar-toernooi Barneveld Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 00:00?
za 29-apr Lente toernooi Udenhout Zuidwest Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Natura 10:30
za 29-apr Floris Toernooi Wormer Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30
zo 30-apr 6 - tallen toernooi Breda Zuidwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Geld 10:30
zo 30-apr ABA Masters Rijswijk West Landelijk Tripletten Franse poules eliminatie Geld/Natura 10:00?
mei 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
do 4-mei Gezelligheidstoernooi Haarlem (Schalkwijk) Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
za 6-mei Paul Wagenaar invitatietoernooi Apeldoorn Oost Regio Doubletten Directe elimatie + complementaires Geld/Natura 10:00?
za 6-mei Hattems Open Hattem Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Bonnen 10:00?
za 6-mei Herman Warger toernooi Heemskerk Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Bonnen 10:30?
za 6-mei Apeluiders-toernooi IJsselstein midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld/Natura 11:00?
za 6-mei Cochonnettoernooi Loon op Zand Zuidwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 11:00
zo 7-mei DK Tete a Tete Petangeske Bergen op Zoom Zuidwest 00:00?
zo 7-mei Turfschipperstoernooi Breda Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:30?
zo 7-mei DK Tete a Tete Hoorn Noordwest Noordwest Tête-à-tête Zwitsers Medailles 10:00?
zo 7-mei DK Tete a Tete Regio Enkelspel Franse poules eliminatie Geld/Natura 10:00?
di 9-mei Daglichttoernooi Uitgeest Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 10-mei Gooisch Vrouwen-toernooi Nieuw-Loosdrecht Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Natura 10:00?
wo 10-mei Koepel -Toernooi Oudenbosch Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 9.30
wo 10-mei Midweektoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
za 13-mei Grand Prix Animo Dieren Oost Regio Doubletten Directe elimatie + complementaires Geld 10:00
za 13-mei Witte Wieven-toernooi Ede Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 10:00?
za 13-mei Hoorns Open Hoorn Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 00:00?
za 13-mei Invitatietoernooi Koog aan de Zaan Noordwest Regio Doubletten Franse poules + directe eliminatie Geld 10:30?
zo 14-mei Eiertoernooi Epe Oost Regio Doubletten 5 Voorgeloot Natura 10:30?
di 16-mei Schelpen toernooi 2e Castricum Noordwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
do 18-mei Hazenbergtoernooi JBV Le Pionnier Brummen Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:30?
do 18-mei Hemelvaartstoernooi Culemborg Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld/Natura 10:00?
do 18-mei Hemelvaart Toernooi De Radboud Boulers Medemblik Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
do 18-mei Hij/Zij toernooi 2023 Middelburg Zuidwest Regio Doubletten Voorgeloot plus voorgeloot Geld/Natura 10:30?
do 18-mei Hemelvaarttoernooi Oisterwijk Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 12.30
vr 19-mei Voorjaarstoernooi Almere Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld/Natura 10:30?
za 20-mei Lentetoernooi Nijkerk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld/Natura 10:00?
za 20-mei Open lentetoernooi Tilburg Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld/Natura 10:30
za 20-mei Toernooi Onderhands Wieringerwaard Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:30?
zo 21-mei Mei / Aardbei toernooi Bergen op Zoom Zuidwest Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Geld/Natura 10:00
zo 21-mei NK Têta à tête Harderwijk Midden Nationaal Enkel Zwitsers + Afvalsysteem Sport 09:30?
zo 21-mei Sextetten Toernooi Tilburg Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 09:30?
di 23-mei Spaarne Stad toernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
do 25-mei Overbostoernooi Beverwijk Noordwest Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:30
za 27-mei Pinkstertoernooi Barneveld Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 00:00?
za 27-mei Bostoernooi Hattem Oost Regio Tripletten 5 Voorgeloot Bonnen 10:00?
zo 28-mei Asperges Toernooi Deventer Oost Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld/Natura 10:00?
zo 28-mei Klimduintoernooi 1e pinksterdag Schoorl Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld/Natura 10:30?
ma 29-mei Tete a Tete toernooi 2023 Middelburg Zuidwest Regio Tête-à-Tête 5 Voorgeloot Geld 10:30?
wo 31-mei BEMO Zonwering toernooi Udenhout Zuidwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30
juni 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
do 1-jun Gezelligheidstoernooi Haarlem (Schalkwijk) Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
za 3-jun Open 4 - tallen toernooi Breda Zuidwest Regio Kwartetten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
za 3-jun Kwintetten-toernooi Den Dolder Midden Regio Kwintetten Voorgeloot + afvalsysteem Bonnen 10:00?
za 3-jun Sun Shine toernooi Epe Oost Regio Tripletten Voorgeloot Natura 10:30?
za 3-jun Midden Nederland-toernooi Soest Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Bonnen 10:00?
zo 4-jun Breda Masters Breda Zuidwest Regio Tripletten Afvalsystemen met voorrondes Natura 10:00
zo 4-jun Breda Masters Breda Zuidwest Landelijk Tripletten Afvalsystemen met voorrondes Geld 10:00
wo 7-jun Damestoernooi Oisterwijk Zuidwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 12.30
wo 7-jun Slotvrouwen-toernooi Zeist Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Natura 13:30?
za 10-jun Saled Led verlichting toernooi Bunschoten Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Natura 10:30?
za 10-jun NK tripletten Zaltbommel Zuidwest Nationaal Tripletten Zwitsers + Afvalsysteem Sport 10:00?
za 10-jun Promotiie Toernooi Zwolle Oost Regio Doubletten 5 Voorgeloot Natura 10:00?
zo 11-jun Open Osdorpse toernooi Amsterdam-Osdorp Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld 10:30?
zo 11-jun Gelretoernooi Hattem Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
zo 11-jun Palingtoernooi Boule Lef Volendam Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot Geld 10:00?
zo 11-jun NK tripletten Zaltbommel Zuidwest Nationaal Tripletten Zwitsers + Afvalsysteem Sport 10:00?
di 13-jun Daglichttoernooi Uitgeest Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 14-jun Midweek-toernooi Harderwijk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 11:00?
wo 14-jun Midweek Oudenbosch Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 9.30
wo 14-jun Midweektoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
do 15-jun Overbostoernooi Beverwijk Noordwest Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:30
za 17-jun Campingtoernooi Apeldoorn Oost Regio Doubletten Natura 10:30?
za 17-jun Kanonnen-toernooi Ede Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 10:00?
za 17-jun Sypel-toernooi Harderwijk Midden Regio Tripletten Voorgeloot + afvalsysteem Natura 10:00?
za 17-jun Le Cockelontoernooi Koog aan de Zaan Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
za 17-jun open triplettetoernooi Tilburg Zuidwest Regio Tripletten Integraal voorgelote partijen Geld/Natura 10:30
zo 18-jun Kruikenzeikers Toernooi Tilburg Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld 10:30
zo 18-jun Man/Vrouw-toernooi Zeist Midden Regio Doubletten Directe eliminatie met complementaires (A en B) Sportprijzen 00:00?
di 20-jun Schelpen toernooi 3e Castricum Noordwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
di 20-jun Vijftig Plus-toernooi Culemborg Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld/Natura 10:00?
wo 21-jun Kersentoernooi Wijk bij Duurstede Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Natura 00:00?
za 24-jun Wijker Open 2022 Beverwijk Noordwest Regio Doubletten Voorrondes + poules (voorgeloot) Bonnen 10:30
za 24-jun Altenatoernooi Sleeuwijk Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:15
za 24-jun NK Mix Zeist Midden Nationaal Doubletten Zwitsers + Afvalsysteem Sport 09:30?
zo 25-jun Looierbondstoernooi JDBCDongen Dongen Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld/Natura 10:30?
zo 25-jun NK Mix Zeist Midden Nationaal Doubletten Zwitsers + Afvalsysteem Sport 09:30?
di 27-jun Spaarne Stad toernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 28-jun Midweek-toernooi Harderwijk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 11:00?
juli 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 1-jul Stadsmuur Hattem Oost Regio Doubletten 2 Voorgeloot + afval en compl Bonnen 10:00?
za 1-jul Zomer toernooi Udenhout Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Natura 10:30
za 1-jul Vallei-toernooi Veenendaal Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Bonnen 10:00?
zo 2-jul Hargen aan Sail strandtoernooi Hargen aan Zee Noordwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 5-jul Dames toernooi Bergen op Zoom Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld/Natura 10:00
do 6-jul Gezelligheidstoernooi Haarlem (Schalkwijk) Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
za 8-jul Midzomer-toernooi Amersfoort Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Bonnen 10:30?
za 8-jul Vuurtorentoernooi Den Helder Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 10:30?
za 8-jul Ster van Middachten Dieren Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 10:30?
za 8-jul Breeginktoernooi Nijkerk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld/Natura 10:00?
di 11-jul Daglichttoernooi Uitgeest Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 12-jul Midweek-toernooi Harderwijk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 11:00?
wo 12-jul La Basiilique Toernooi Oudenbosch Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 9.30
do 13-jul Lady´s Day Zevenaar Oost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld/Natura 10:30?
za 15-jul Zomertoernooi Apeldoorn Oost Regio Doubletten Voorrondes + finales Geld/Natura 10:00?
za 15-jul Tok Tok-toernooi Barneveld Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 00:00?
za 15-jul Cochonnettoernooi Loon op Zand Zuidwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 11:00
zo 16-jul Samen 100+ toernooi Amsterdam-Osdorp Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
zo 16-jul Vakantie toernooi Breda Zuidwest Regio Doubletten Integraal 5 voorgelote partijen Geld 10:30
di 18-jul Schelpen toernooi 4e Castricum Noordwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
wo 19-jul Midweektoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
do 20-jul Overbostoernooi Beverwijk Noordwest Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:30
za 22-jul Van Heekpark toernooi JBV Enschede Enschede Oost Regio Doubletten a la melee 4 voorgeloot natura 10:30?
zo 23-jul Welkoop toernooi Deventer Oost Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld/Natura 10:00?
zo 23-jul Vakantietoernooi Raamsdonksveer Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:30?
zo 23-jul Midzomertoernooi Wieringerwaard Noordwest Regio Doubletten 5 Ronden Zwitsers Geld 10:30?
di 25-jul Spaarne Stad toernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 26-jul Midweek-toernooi Harderwijk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 11:00?
wo 26-jul Kermistoernooi Tilburg Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld 10:30
zo 30-jul BBQ toernooi Amsterdam Noord Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 12:00?
zo 30-jul Zomersextetten toernooi Bergen op Zoom Zuidwest Regio Sextetten Integraal voorgelote partijen Geld 10:00
augustus 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
wo 2-aug Thuisblijvers toernooi Bunschoten Midden Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Natura 13:30
do 3-aug 7 Arentoernooi Zevenaar Oost Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld/Natura 10:30?
za 5-aug Assumburgtoernooi Heemskerk Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Bonnen 10:30?
za 5-aug Open Kwintet-toernooi Leusden Midden Regio Kwintetten Voorgeloot + afvalsysteem Bonnen 10:00?
za 5-aug Boomrooierij Weytmans Toernooi Udenhout Zuidwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30
za 5-aug Peperbustoernooi Zwolle Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Bonnen 10:00?
zo 6-aug Wolfslaartoernooi Breda Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:30?
di 8-aug Daglichttoernooi Uitgeest Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 9-aug Midzomer-toernooi Amersfoort Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Bonnen 10:30?
wo 9-aug Midweek-toernooi Harderwijk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 11:00?
wo 9-aug Zomer toernooi Sleeuwijk Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:15
za 12-aug NK Veteranen en Beloften Doubletten Dongen Zuidwest Nationaal Triplettes Zwitsers + Afvalsysteem Sport 10:00?
za 12-aug Voorburchttoernooi Hattem Oost Regio Doubletten 2 Voorgeloot + afval en compl Bonnen 10:00?
za 12-aug IJsseloever-toernooi IJsselstein midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld/Natura 11:00?
za 12-aug Open zomertoernooi Tilburg Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld/Natura 10:30
zo 13-aug NK Veteranen en Beloften Doubletten Dongen Zuidwest Nationaal Triplettes Zwitsers + Afvalsysteem Sport 10:00?
zo 13-aug Molentoernooi Schoorl Noordwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld/Natura 10:30?
zo 13-aug Zomer Promotie Toernooi Tilburg Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:30?
di 15-aug Schelpen toernooi 5e Castricum Noordwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
wo 16-aug Midweek Oudenbosch Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:30?
wo 16-aug Midweektoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
do 17-aug Overbostoernooi Beverwijk Noordwest Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:30
za 19-aug Campingtoernooi Apeldoorn Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
za 19-aug Heideweek-toernooi Ede Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 10:00?
za 19-aug Koemarkttoernooi Purmerend Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld/Natura 10:30?
zo 20-aug Kwintettoernooi Beverwijk Noordwest Regio Kwintetten Integraal 4 voorgelote partijen Bonnen 10:30
zo 20-aug Pareltoernooi Oisterwijk Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot + finale Geld 12.30
zo 20-aug Koemarkttoernooi recreanten triplet Purmerend Noordwest Regio Tripletten 3 Voorgeloot Natura 13:00?
di 22-aug Spaarne Stad toernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 23-aug 50 + toernooi JBV Enschede Enschede Oost Regio Doubletten 4 voorgeloot Natura 10:30?
wo 23-aug Midweek-toernooi Harderwijk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 11:00?
vr 25-aug BWM Promotie toernooi Bergen op Zoom Zuidwest Regio Doubletten Zwitsers systeem Natura 13:00
za 26-aug Brabantse Wal Masters Bergen op Zoom Zuidwest Landelijk Doubletten Afvalsystemen met voorrondes Geld 09:30
za 26-aug Hoorns Broeder Toernooi Hoorn Noordwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld/Natura 00:00?
za 26-aug Midzomer-toernooi Nijkerk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld/Natura 10:00?
zo 27-aug Keientrekkerstoernooi Amersfoort Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Natura 10:30?
zo 27-aug Nazomertoernooi Amsterdam-Osdorp Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
zo 27-aug BWM Coupe 50+ toernooi Bergen op Zoom Zuidwest Regio Doubletten Zwitsers systeem Geld 11:00
zo 27-aug Heerhugowaards Open Heerhugowaard Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 00:00?
zo 27-aug Dudok-toernooi Nieuw-Loosdrecht Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 10:00?
do 31-aug Tinnepleintoernooi Hattem Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Bonnen 10:00?
september 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 2-sep 2 Daagse Almelo Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:30?
za 2-sep Najaarstoernooi Harderwijk Midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 11:00?
za 2-sep Wormer Open Wormer Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30
zo 3-sep Grand Prix de Pétanque 2 Doetinchem Oost Regio Doubletten Geld/Natura 11:00?
zo 3-sep Kota Radja toernooi Hattem Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
do 7-sep Gezelligheidstoernooi Haarlem (Schalkwijk) Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
za 9-sep Schapendijkjetoernooi Den Helder Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld 10:30?
za 9-sep Sextetten-toernooi Ede Midden Regio Sextetten Voorgeloot + afvalsysteem Geld 10:00?
za 9-sep 11e HPW 2023 recreantentoernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D Sportprijzen 10:00
za 9-sep 11e HPW internationaal tripletten toernooi Haarlem Landelijk Landelijk Tripletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D Geld 10:00
za 9-sep Zwols Balletjes Toernooi Zwolle Oost Regio Doubletten Bonnen 10:00?
zo 10-sep 6 - tallen toernooi Breda Zuidwest Regio Sextetten 4 Voorgeloot Geld 10:30?
zo 10-sep 11e HPW internationaal doubletten toernooi Haarlem Landelijk Landelijk Doubletten Afvaltoernooi met vier eindtoernooien A, B, C en D Geld 10:00
di 12-sep Daglichttoernooi Uitgeest Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
wo 13-sep Herfst toernooi Sleeuwijk Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 10:15
wo 13-sep Midweektoernooi Zuid-Scharwoude Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Natura 10:00?
vr 15-sep Dubbeltoernooi promotie Schoorl Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
za 16-sep Man/Vrouw-toernooi IJsselstein midden Regio Doubletten Voorgeloot + afvalsysteem Natura 11:00?
za 16-sep Boule du Lion Petanqueweekend PVN Nieuwegein Midden Regio Doubletten Franse poules en directe eliminatie Geld 00:00?
zo 17-sep Plus Kolkman toernooi Deventer Oost Regio Doubletten Natura 10:00?
zo 17-sep Patricia's Bloemboetiek toernooi Koog aan de Zaan Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
zo 17-sep Boule du Lion Petanqueweekend PVN Nieuwegein Midden Regio Tripletten Franse poules en directe eliminatie Geld 00:00?
zo 17-sep Halderbege Toernooi Oudenbosch Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Geld 9.30
di 19-sep Schelpen promotietoernooi 6e Castricum Noordwest Regio Doubletten Integraal 4 voorgelote partijen Natura 10:30
do 21-sep Overbostoernooi Beverwijk Noordwest Regio Doubletten Overige en afwijkende systemen Natura 10:30
vr 22-sep Lichtmast Toernooi Castricum Noordwest Regio Tripletten 3 ronden Zwitsers Geld/Natura 19:00?
za 23-sep Herfst Almelo Oost Regio Doubletten Geld/Natura 10:30?
za 23-sep Leo van den Bergtoernooi Beverwijk Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Bonnen 10:30?
za 23-sep Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 24-sep Eikeltjes Toernooi Tilburg Zuidwest Regio Doubletten Integraal voorgelote partijen Geld 10:30
di 26-sep Spaarne Stad toernooi Haarlem Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Natura 10:30?
za 30-sep Sluitingstoernooi Udenhout Zuidwest Regio Doubletten 5 Voorgeloot Natura 10:30
oktober 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
zo 1-okt Celeritas Open Alkmaar Noordwest Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld 10:00?
zo 1-okt Achterhoeks Ijzergooitoernooi 3 Doetinchem Oost Regio Doubletten Geld/Natura 11:00?
zo 1-okt KRAS RECYCLING Boule Lef Volendam Noordwest Regio Doubletten 4 Voorgeloot Geld 10:00?
za 7-okt Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
za 14-okt Najaar Almelo Oost Regio Doubletten Geld/Natura 10:30?
zo 15-okt Eikeltjes toernooi Epe Oost Regio Doubletten Voorgeloot Natura 10:30?
za 21-okt Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 29-okt Wintertijd toernooi Deventer Oost Regio Doubletten Natura 10:00?
november 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 4-nov Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 5-nov Grand Prix de Pétanque 3 Doetinchem Oost Regio Doubletten Geld/Natura 11:00?
za 11-nov NJBB Masters Nieuwegein Midden Nationaal Tripletten Franse poules + Afvalsysteem Sport 10:00?
zo 12-nov NJBB Masters Nieuwegein Midden Nationaal Tripletten Franse poules + Afvalsysteem Sport 10:00?
za 18-nov Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
zo 26-nov Sinterklaas Almelo Oost Regio Tripletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 10:30?
december 2023 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 2-dec Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
za 9-dec Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
za 16-dec Kersttoernooi Apeldoorn Oost Regio Doubletten Voorrondes + finales Geld/Natura 10:00?
za 16-dec NK Precisieschieten Nieuwegein Midden Nationaal Enkel Serie en herkansing Sport 09:30?
za 23-dec Kerst Almelo Oost Regio Doubletten Voorgeloot + voorgeloot Geld/Natura 10:30?
januari 2024 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 13-jan Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
za 27-jan Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
februari 2024 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 3-feb Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
za 17-feb Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
maart 2024 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 2-mrt Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
za 16-mrt Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
za 23-mrt Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
za 30-mrt Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?
april 2024 [ Klik voor tonen of verbergen ]
za 6-apr Nationale Petanque Competitie Nationaal Doubletten/tripletten Competitie Sport 12:00?