Lijst inschrijvingen voor
Midweek toernooi 16 januari 2019

woensdag 16 januari 2019


Speler 1Speler 2
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. E. HummelDe StettersLyda ZeemanDe StettersIngeschreven en bevestigd via Email.
2. Leo FakkeldijDGGFrans LuddingDGGIngeschreven en bevestigd via Email.
3. Junior de JongPUKMimi TchangPUKIngeschreven en bevestigd via Email.
4. Ruud SpanjerbergPétanque Union KennemerlandMieke vd WallePétanque Union KennemerlandIngeschreven en bevestigd via Email.
5. Toos KonstPukAnnette V.HoutPukIngeschreven en bevestigd via Email.
6. Hans de ReusPétanque Union KennemerlandAnneke de ReusPétanque Union KennemerlandIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Peter de WijnD.G.G.Bert BleekerD.G.G.Ingeschreven en bevestigd via Email.
8. Max TophovenDe meteoorCharles van MarisLes mille ilesIngeschreven en bevestigd via Email.
9. Sebastiaan BenkerPV de Purmer BoulesErik van der SluysLes Mille IlesIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Teun van OijenPUK-HaarlemHerman SoppeDe Radboud BoulersIngeschreven en bevestigd via Email.
11. Jaap StengsDe StettersJan WesterDe StettersIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Hans HollenbergDe StettersBal LuteDe StettersIngeschreven en bevestigd via Email.
13. An DijkmanDe StettersNel StengsDe StettersIngeschreven en bevestigd via Email.
14. Hans KersbergenLes BohemiensFie DesernoLes BohemiensIngeschreven en bevestigd via Email.
15. Ria WettingPUIJJenny van KeijzerswaardPUKIngeschreven en bevestigd via Email.
16. MJW Schoone-MolenkampDGGJohn van MolenbroekDGGIngeschreven en bevestigd via Email.
17. Jaap FilmerPUKMony FilmerPUKIngeschreven en bevestigd via Email.
18. CshoebenDe Gouden GooiJ VisserDe Gouden GooiIngeschreven en bevestigd via Email.
19. R.D.KLaassenPétanque Union KennemerlandGe KomduurPétanque Union KennemerlandIngeschreven en bevestigd via Email.
20. Joyce BakkumPukRita ScholtenPukIngeschreven en bevestigd via Email.
21. Ria de BoerPUKLock KonstPUKIngeschreven en bevestigd via Email.
22. Cor KooijSchoorlFabiola KwakSchoorlIngeschreven en bevestigd via Email.
23. Hans de VosPUKJoke de VosPUKIngeschreven en bevestigd via Email.
24. Hans van der WoudenPUKCarel BlokhuizenMuseumpleinIngeschreven en bevestigd via Email.
25. Petro DekkerPUKLouise C M VermeulenPUKIngeschreven en bevestigd via Email.
26. Dennis BakkerABAMarco ZijdeveldABAIngeschreven en bevestigd via Email.
27. Leo PaapPukTonny PaapPukIngeschreven en bevestigd via Email.
28. Wil DekkerPukAnnelies v.d. ElstPikIngeschreven en bevestigd via Email.
29. Dirk MulderDe Boel de BouleMarise MulderDe Boel de BouleIngeschreven en bevestigd via Email.
30. Hans van VeenPUKFrenk van StraatenPUKIngeschreven en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 21-01-2019 06:35:41

VerenigingAantal
PUK21
De Stetters8
Pétanque Union Kennemerland6
DGG4
ABA2
De Boel de Boule2
Les Bohemiens2
Schoorl2
D.G.G.2
De Gouden Gooi2
Les Mille Iles2
PV de Purmer Boules1
De meteoor1
PUIJ1
PUK-Haarlem1
De Radboud Boulers1
Pik1
Museumplein1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2019