Lijst inschrijvingen voor
Ongeveer Toernooi

zondag 25 februari 2018


Speler 1Speler 2
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. Daniel StafhorstBulderbaanErik BaljetGrand CruIngeschreven en bevestigd via Email.
2. Jan vd VoortNieuwerkerkRita BaljetGrand CruIngeschreven en bevestigd via Email.
3. Ruud DerksBouledozersMarco TermaatBouledozersIngeschreven. Geen Email bekend.
4. Rick van der SteenJdb onderhandsJoyce TermaatBouledozersIngeschreven en bevestigd via Email.
5. Johan MolMIDISimon op den KelderMIDIIngeschreven en bevestigd via Email.
6. P.v.d.BruggeCdP FolatreD.v.d.BruggeCdP FolatreIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Stanley GodfriedSporting BadhoevedorpDanielle SnijdersSporting BadhoevedorpIngeschreven en bevestigd via Email.
8. Louis van der HorstL`EspritRinus PetersenL`EspritIngeschreven en bevestigd via Email.
9. Louis BatensDe Goede WorpJaap SpaansDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Rob MeereDe Goede WorpBen de GrootDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.
11. Lies BatensDe Goede WorpJoke BeninnkDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Dick van RijnDe Goede WorpJohan QualmDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.
13. Cees de HeijLes PointeursGerrie de HeijLes PointeursIngeschreven en bevestigd via Email.
14. Hannie van LiendenLes PointeursJan van LiendenLes PointeursIngeschreven en bevestigd via Email.
15. Marco de VogelFRANCOPHILESDoortje KuijperFRANCOPHILESIngeschreven en bevestigd via Email.
16. Joke de GrootDe Goede WorpTom StephanusDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.
17. Tino RodriguezGouden gooiJaap KivitsLbfIngeschreven en bevestigd via Email.
18. Jaap RampDe Spaanse RuiterWilly RampDe Spaanse RuiterIngeschreven en bevestigd via Email.
19. Hans v.d. SpekLes PointeursSonja v.d. SpekLes PointeursIngeschreven en bevestigd via Email.
20. Arna v.d. WeteringhLes PointeursHub SchravenLes PointeursIngeschreven en bevestigd via Email.
21. Mathijs StolwijkLes PointeursAlex MeerkerkLes PointeursIngeschreven en bevestigd via Email.
22. Jan van HaastertLes PointeursVeroni van HaastertLes PointeursIngeschreven en bevestigd via Email.
23. Klaas VonkLes PointeursGerie VonkLes PointeursIngeschreven en bevestigd via Email.
24. Jaco de HaanDe Spaanse RuiterJuup VisserDe Spaanse RuiterIngeschreven en bevestigd via Email.
25. Bert VisserDe Spaanse RuiterGerrit BetjesDe Spaanse RuiterIngeschreven en bevestigd via Email.
26. Edwin van RooijenOSBMarjan van de TierOSBIngeschreven en bevestigd via Email.
27. Henny van DommelenOSBGineke van DommelenOSBIngeschreven en bevestigd via Email.
28. Cor KooijASV CeleritasRon BakkerSchoorlIngeschreven. Geen Email bekend.
29. Andries PetersenBoule Union ThamenNicky PetersenPétanque LijndenIngeschreven en bevestigd via Email.
30. J.F. Nunes GuerreiroPV GoudaA. Den BoonPV GoudaIngeschreven en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 24-02-2018 20:48:21

VerenigingAantal
Les Pointeurs14
De Goede Worp10
De Spaanse Ruiter6
OSB4
Bouledozers3
MIDI2
L`Esprit2
FRANCOPHILES2
Sporting Badhoevedorp2
CdP Folatre2
PV Gouda2
Grand Cru2
Nieuwerkerk1
Gouden gooi1
Boule Union Thamen1
Bulderbaan1
Jdb onderhands1
ASV Celeritas1
Lbf1
Pétanque Lijnden1
Schoorl1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2018