Lijst inschrijvingen voor
Wijntoernooi

zaterdag 19 september 2020


Speler 1Speler 2
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. Holger WagnerSur placeGünter KnocheTG StürzelbergIngeschreven en bevestigd via Email.
2. Petra RupprechtDüsseldorf sur placeDuong MaiGerresheimIngeschreven en bevestigd via Email.
3. Andrea GesingSV Siemens MülheimNorbert SchmitzSV Siemens MülheimIngeschreven en bevestigd via Email.
4. Alex InoselSus KrefeldLeon ZweersSus KrefeldIngeschreven en bevestigd via Email.
5. GrischaBoule GerresheimMoBoule GerresheimIngeschreven en bevestigd via Email.
6. KarinaBoule GerresheimEmilBoule GerresheimIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Rüdiger SchlattmannBoulefreunde PontErich HoltappelsNvtIngeschreven en bevestigd via Email.
8. Joachim KöhlerTV SevelenUdo KujathTV SevelenIngeschreven en bevestigd via Email.
9. Ralf SaesTV SevelenOlaf KämmererTV SevelenIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Welly GossenTV SevelenReiner GossenTV SevelenIngeschreven en bevestigd via Email.
11. Joke ResselPC VenloAnny van den HombergPC VenloIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Thorsten RitterBF PontAnna Maria WarmeBF PontIngeschreven en bevestigd via Email.
13. Artur AdolfBf PontGerd PetersBf PontIngeschreven en bevestigd via Email.
14. Stefan ThissenPontN.n.PontIngeschreven en bevestigd via Email.
15. Anke ThissenPontChristianPontIngeschreven en bevestigd via Email.
16. Reiner MatbergNiersboulerGerd BriegerNiersboulerIngeschreven en bevestigd via Email.
17. Nicola StanoBoulefreunde PontBrigitte KepplerBC KrefeldIngeschreven en bevestigd via Email.
18. Christa HeidrichBG KettwigFriedrich ScgürmannBG KettwigIngeschreven en bevestigd via Email.
19. Michael KistersSUS krefeldUwe RitjensSUS krefeldIngeschreven en bevestigd via Email.
20. Jörg ZweersSUS krefeldGabi KolauchSUS krefeldIngeschreven en bevestigd via Email.
21. Eberhard LangePC VenloRita LangePC VenloIngeschreven en bevestigd via Email.
22. Marina BaumBF PontWerner BaumBf PontIngeschreven en bevestigd via Email.
23. Anna BodeweinPC VenloAndreas Markofsky-Ingeschreven en bevestigd via Email.
24. Nina Benning-Gerda Bongers-Ingeschreven en bevestigd via Email.
25. Annette KubatzkiBC KrefeldWolfgang SchroersBC KrefeldIngeschreven en bevestigd via Email.
26. Thorsten KnaakLeverkusenKlaus SpickermannBoule Club KleveIngeschreven en bevestigd via Email.
27. Günter SpickermannViersenChristoph BeurschgensViersenIngeschreven en bevestigd via Email.
28. Fannie JacobsBreetanque MaasbreeGerda BivertBreetangueMaasbreeIngeschreven en bevestigd via Email.
29. Le HeldensPC VenloDiel HeldensPC VenloIngeschreven en bevestigd via Email.
30. Peter SchourenParkbouler BrüggenHarald ZiemkeParkbouler BrüggenIngeschreven en bevestigd via Email.
31. Annemarie SchmidtBCK KleveChrista TerbuykenBCK KleveIngeschreven en bevestigd via Email.
32. Hans-Peter MeyerVPC ViersenN. N.VPC ViersenIngeschreven en bevestigd via Email.
33. Alex Gallbck 08 KleveChristine Gallbck 08 KleveIngeschreven en bevestigd via Email.
34. Horst PodleschBoulefreunde ReesChristina PodleschBoulefreunde ReesIngeschreven en bevestigd via Email.
35. Erwin NienhusBoulefreunde ReesAngelikaBoulefreunde ReesIngeschreven en bevestigd via Email.
36. Herbert WagnerBoulefreunde ReesAgnes WagnerBoulefreunde ReesIngeschreven en bevestigd via Email.
37. Acra HerzogBoulefreunde ReesTomBoulefreunde ReesIngeschreven en bevestigd via Email.
38. Rainer PiochBoule GerresheimUwe MerwitzKrefeldIngeschreven en bevestigd via Email.
39. Burkhard BischofsBreetanque MaasbreeHannie BischofsBreetanque MaasbreeIngeschreven en bevestigd via Email.
40. Heino PeschBF Geldern-PontRolf KlingbeilBF Geldern-PontIngeschreven en bevestigd via Email.
41. Diny JansenJBC Venray 80Jenny WilmsJBC VenrayIngeschreven en bevestigd via Email.
42. Ralf WiemannBF PontRegina WiemannBF PontIngeschreven en bevestigd via Email.
43. Fred BisschopPC VenloWim PeetersPC VenloIngeschreven en bevestigd via Email.
44. Hille SzamidaBC BuerBernhard SzamidaBC BuerIngeschreven en bevestigd via Email.
45. Maria KarallusTG StürzelbergRalph KarallusTG StürzelbergIngeschreven en bevestigd via Email.
46. Frans TitulaerJbv GrubbenvorstFrans PouwelsJbv GrubbenvorstIngeschreven en bevestigd via Email.
47. Kunibert KarallusTG StüzelbergMelitta MichelsTG StüzelbergIngeschreven en bevestigd via Email.
48. Hans BangerterBC Kleve 08Nils KrügerBC Kleve 08Ingeschreven en bevestigd via Email.
49. Friedhelm MeissBoulegemeinschaft-Kettwig e.V.Lydia MeissBoulegemeinschaft-Kettwig e.V.Ingeschreven en bevestigd via Email.
50. Franzis HaasBC KleveChristoph HaasBC KleveIngeschreven en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 03-06-2020 12:20:16

VerenigingAantal
PC Venlo9
BF Pont8
Boulefreunde Rees8
Sus Krefeld6
TV Sevelen6
Boule Gerresheim5
Pont4
Breetanque Maasbree3
TG Stürzelberg3
-3
BC Krefeld3
Boulefreunde Pont2
VPC Viersen2
Viersen2
BC Kleve2
bck 08 Kleve2
Parkbouler Brüggen2
BC Buer2
Niersbouler2
SV Siemens Mülheim2
Boulegemeinschaft-Kettwig e.V.2
BCK Kleve2
BG Kettwig2
TG Stüzelberg2
BF Geldern-Pont2
Jbv Grubbenvorst2
BC Kleve 082
Leverkusen1
Sur place1
Düsseldorf sur place1
JBC Venray 801
Nvt1
BreetangueMaasbree1
Boule Club Kleve1
Gerresheim1
Krefeld1
JBC Venray1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2020