Lijst inschrijvingen voor
Aspergestoernooi

donderdag 23 mei 2019


Speler 1Speler 2
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. Heino PeschBF PontRolf KlingbeilBF PontIngeschreven en bevestigd via Email.
2. Christa Terbuykenbck08 KleveAnnemarie Schmidtbck08 KleveIngeschreven en bevestigd via Email.
3. Alex Gallbck08kleveChristine Gallbck08kleveIngeschreven en bevestigd via Email.
4. Marina BaumBf PontWerner BaumBf PontIngeschreven en bevestigd via Email.
5. Rüdiger SchlattmannBF PontErich HoltappelsBF PontIngeschreven en bevestigd via Email.
6. Fannie JacobsBreetanqueGerda BivertBreetanqueIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Holger WagnerTg stürzelbergGünter KnocheTg stürzelbergIngeschreven en bevestigd via Email.
8. Maria KarallusTG StürzelbergRalph KarallusTG StürzelbergIngeschreven en bevestigd via Email.
9. Joke ResselPC VenloAnny van den HombergPC VenloIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Petra RupprechtTC VorstDuong MaiGerresheimIngeschreven en bevestigd via Email.
11. Burkhard BischofsP C VenloHannie BischofsPC VenloIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Herbert RuckSuS KrefeldAxel BeckersSuS KrefeldIngeschreven. Geen Email bekend.
13. Horst.PodleschBoulefreunde ReesChristina PodleschBoulefreunde ReesIngeschreven en bevestigd via Email.
14. Herbert WagnerBoulefreunde ReesAgnes WagnerBoulefreunde ReesIngeschreven en bevestigd via Email.
15. Erwin NienhusBoulefreunde ReesAngelikaBoulefreunde ReesIngeschreven en bevestigd via Email.
16. Acra HerzogReeser BoulefreudeTomReeser BoulefreudeIngeschreven en bevestigd via Email.
17. Susanne HornaReeser BoulefreudeTheo KreberReeser BoulefreudeIngeschreven en bevestigd via Email.
18. Kunibert KarallusTG StürzelbergMelitta MichelsTG StürzelbergIngeschreven en bevestigd via Email.
19. Nicola StanoNiersboulerBrigitte KepplerBC KrefeldIngeschreven en bevestigd via Email.
20. Weise DieterSUS GOHRDietrich WilfriedTG StürzelbergIngeschreven en bevestigd via Email.
21. Nina Benning-Gerda Bongers-Ingeschreven en bevestigd via Email.
22. Annette KubatzkiBC KrefeldWolfgang SchroersBC KrefeldIngeschreven en bevestigd via Email.
23. Alex InoselSus KrefeldTibi AlexandruSus KrefeldIngeschreven en bevestigd via Email.
24. Schoenmakers HansBCK 08 KleveKrause JuditeBCK 08 KleveIngeschreven en bevestigd via Email.
25. Frans LenssenPetanque club VenloTiny LenssenPetanque club VenloIngeschreven en bevestigd via Email.
26. Peter SchourenParkbouler BrüggenHans-Werner NeetenParkbouler BrüggenIngeschreven en bevestigd via Email.
27. Hans BangerterBC Kleve 08Theo JanßenBC Kleve 08Ingeschreven en bevestigd via Email.
28. Georgios DimitriadisBG KettwigNorbert SchmitzSV Siemens MülheimIngeschreven en bevestigd via Email.
29. Thomas ThissenBF PontFred BisschopBF PontIngeschreven en bevestigd via Email.
30. Thorsten KnaakBoule Club KleveKlaus SpickermannBoule Club KleveIngeschreven en bevestigd via Email.
31. Anacleta WüsterTG StürzelbergKlausTG StürzelbergIngeschreven en bevestigd via Email.
32. Jan DuijfBreetanqueArtur AdolfBF PontIngeschreven en bevestigd via Email.
33. Anke ThissenNiersboulerStefan ThissenNiersboulerIngeschreven en bevestigd via Email.
34. Martin HorstmannBC BuerRüdiger ButenschönBC BuerIngeschreven en bevestigd via Email.
35. Antje GötzeNvtFranz BergenNvtIngeschreven en bevestigd via Email.
36. Karl-Heinz IngenleufBF PontDickNNIngeschreven en bevestigd via Email.
37. Wim GipmansPC VenloHay ChristisPC VenloIngeschreven en bevestigd via Email.
38. Nicole SchmiedBc BuerJoachim SchmiedBc BuerIngeschreven en bevestigd via Email.
39. Reiner GossenPC VenloWil GossenPC VenloIngeschreven. Geen Email bekend.
40. Frans TitulaerJbv GrubbenvorstFrans PouwelsJbv GrubbenvorstIngeschreven en bevestigd via Email.
41. Chris OverdevestPetanque club VenloAnna BodeweinPetanque club VenloIngeschreven en bevestigd via Email.
42. Pieter van BerloTictac DeurnePetra DriessenTictac DeurneIngeschreven en bevestigd via Email.
43. Günter SpickermannVPC VersenWim PeetersPC VenloIngeschreven en bevestigd via Email.
44. Holger WieckSV Siemens MülheimHans-Jürgen PatzeltSV Siemens MülheimIngeschreven en bevestigd via Email.
45. Franzis HaasBC KleveChristoph HaasBC KleveIngeschreven en bevestigd via Email.
46. Marian BruijnenPC VenloLé HeldensPC VenloIngeschreven en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 22-03-2019 09:12:16

VerenigingAantal
BF Pont10
PC Venlo10
TG Stürzelberg9
Boulefreunde Rees6
Sus Krefeld4
Petanque club Venlo4
BC Buer4
Reeser Boulefreude4
Breetanque3
Niersbouler3
SV Siemens Mülheim3
BC Krefeld3
bck08 Kleve2
BCK 08 Kleve2
Tictac Deurne2
Nvt2
BC Kleve2
Parkbouler Brüggen2
bck08kleve2
BC Kleve 082
-2
Jbv Grubbenvorst2
Boule Club Kleve2
TC Vorst1
P C Venlo1
SUS GOHR1
BG Kettwig1
VPC Versen1
NN1
Gerresheim1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2019