Lijst inschrijvingen voor
Najaarstoernooi

zaterdag 13 november 2021


Speler 1Speler 2Speler 3
NrNaamVerenigingNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. Steef KraanMIDITom van MaanenMIDIArnold SteigerMIDIIngeschreven en bevestigd via Email.
2. Jaco de Haande spaanse ruiterJuup Visserde spaanse ruiterNorma Bijll espritIngeschreven en bevestigd via Email.
3. Arnold BijlL`EspritBert VisserDe Spaanse RuiterGerrit BetjesDe Spaanse RuiterIngeschreven en bevestigd via Email.
4. Erik BoekelDoscMargriet de RooL`EspritHerman de RooL* EspritIngeschreven en bevestigd via Email.
5. Michael VoornLes Boules FleuriesHenk HoefakkerJBC RandenbroekHenna Hoefakker van de VisJBC RandenbroekIngeschreven en bevestigd via Email.
6. Jeffrey van LoonL’EspritAnouschka BijlL’EspritNnbL’EspritIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Ronnie BakkerCeleritasNel RoodCeleritasP BakkerJbv SchoorlIngeschreven en bevestigd via Email.
8. Peter DijkmanLes Boules FleuriesLex BezemerLes Boules FleuriesPeter BisschopsLes Boules FleuriesIngeschreven en bevestigd via Email.
9. Peter KoomeLBFDidier HallardLBFDirk VarkenvisserLBFIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Tino RodriquezPukDennis BakkerPukPeter BalkenendeLbfIngeschreven en bevestigd via Email.
11. Teun van OijenlbfH SoppemedemblikR KoebierBohemiensIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Simon op den KelderAmicale Boule d`ArgentJohan MolAmicale Boule d`ArgentMoustafaAmicale Boule d`ArgentIngeschreven en bevestigd via Email.
13. Hans van der WoudenPétanque Union KennemerlandYvo JansenBadhoevedorpCharlie MissetBadhoevedorpIngeschreven en bevestigd via Email.
14. Carla DuivenvoordenDE VASTE VOETHanny HagoortDE VASTE VOETCorrie van NieuwkoopDE VASTE VOETIngeschreven en bevestigd via Email.
15. Ruud de GrootLes Boules FleuriesBernadette DanielsLes Boules FleuriesIneke VerbeekLes Boules FleuriesIngeschreven en bevestigd via Email.
16. Junior de JongPUKMimi TchangSporting BadhoevedorpAnton WijkerPUKIngeschreven en bevestigd via Email.
17. Yvonne HeusLes Boules FleuriesHarry DijkmanLes Boules FleuriesLeroy DijkmanLes Boules FleuriesIngeschreven en bevestigd via Email.
18. Marco BaasJBC VlaardingenMaarten HoogendoornJBC VlaardingenJan MoutJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
19. Tim van Drunen LittelPUKMenno van Drunen LittelPUKKees KoogjeLes CaillouxIngeschreven en bevestigd via Email.
20. Rob v. Vlotenjdb almereRoy Glashosterjdb almereWilliam GlashosterJB AlmereIngeschreven en bevestigd via Email.
21. Bart VarkevisserLes Boules FleuriesDani RodriguezPétanque Union KennemerlandRemy MosselmanPétanque Union KennemerlandIngeschreven en bevestigd via Email.
22. Niek DerriksLes Boules FleuriesHans HoejenbosLes Boules FleuriesGerard KoomenLes Boules FleuriesIngeschreven en bevestigd via Email.
23. Josefien KoogjeABANnbABANnbABAIngeschreven en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 24-10-2021 15:05:00

VerenigingAantal
Les Boules Fleuries14
Puk6
LBF5
de spaanse ruiter4
Pétanque Union Kennemerland3
MIDI3
DE VASTE VOET3
JBC Vlaardingen3
Amicale Boule d`Argent3
L’Esprit3
ABA3
Celeritas2
jdb almere2
L`Esprit2
Badhoevedorp2
JBC Randenbroek2
Dosc1
medemblik1
Sporting Badhoevedorp1
Jbv Schoorl1
Bohemiens1
L* Esprit1
JB Almere1
l esprit1
Les Cailloux1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2021