Lijst inschrijvingen voor
Dinsdag_cyclus_2e_dag

dinsdag 16 november 2021


Speler 1Speler 2
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. Marco BaasJBC VlaardingenPeter SchuurbiersJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
2. Gre BaasJBC VlaardingenRia PerquinJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
3. Jan PerquinJBC VlaardingenPiet JanssenJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
4. T KoevermansJBC VlaardingenJan SnijderJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
5. Jacques ToutenburgPV MarkeerBram van VlietPV MarkeerIngeschreven en bevestigd via Email.
6. Maarten HoogendoornJBC VlaardingenJan MoutJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Corry HoogendoornJBC VlaardingenGreetje VerhoevenJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
8. Jan StadJBC VlaardingenArie BestebreurtjeJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
9. Tiny HageJBC VlaardingenYvonne BakkerJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Jannie v.d. HoekJBC VlaardingenClarie van OpstalJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
11. W ZwangFrancophilesW de VriesNieuwerkerkIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Jan Jurczikjbc VlaardingenAad Kapteinjbc VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
13. Louis van der HorstL*EspritRinus PetersenL*EspritIngeschreven en bevestigd via Email.
14. Cees HoogerheideABAJoop PolsABAIngeschreven en bevestigd via Email.
15. Ger G.J.M. HogervorstAllez TirerJohn RijndersAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.
16. John vd BrinkJBC VlaardingenElly SjollemaJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
17. Hans BlomPV GoudaKees VermeulenPV GoudaIngeschreven en bevestigd via Email.
18. Jopie LangerakVlaardingenArja LandzaadVLAARDINGENIngeschreven en bevestigd via Email.
19. Jan LangerakVlaardingenBas KoningkVlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
20. Corrie HarteveldJBC VlaardingenCok HarteveldJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
21. Joke van den BergPV GoudaJeannette SchoonderwoerdPV GoudaIngeschreven en bevestigd via Email.
22. Kees SchoonderwoerdPV GoudaSigrid JensenPV GoudaIngeschreven en bevestigd via Email.
23. Martin HolLes FrancophilesJaap de VogelLes FrancophilesIngeschreven en bevestigd via Email.
24. Huig van DuijvendijkPV GoudaAlie van DuijvendijkPV GoudaIngeschreven en bevestigd via Email.
25. Joz BekkersJBC VlaardingenHans JanssenJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
26. Aad StofregenJBC VlaardingenRia StofregenJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.
27. *Gerrit MatzeJdB WaddinxveenAnneke MatzeJdB WaddinxveenReservering aangemaakt en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.
* De geel gemarkeerde spelers staan reserve

Lijst bijgewerkt t/m 24-10-2021 14:44:05

VerenigingAantal
jbc Vlaardingen28
PV Gouda8
Vlaardingen4
JdB Waddinxveen2
L*Esprit2
Les Francophiles2
PV Markeer2
ABA2
Allez Tirer2
Francophiles1
Nieuwerkerk1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2021