Lijst inschrijvingen voor
sextettoernooi

zaterdag 3 december 2022


Speler 1Speler 2Speler 3Speler 4Speler 5Speler 6
NrNaamVerenigingNaamVerenigingNaamVerenigingNaamVerenigingNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. André BrausNinoErik GrooteNinoJimmy BarishaNinoMax KochNinoMike WiemersNinoNadine BrausNinoIngeschreven en bevestigd via email.
2. Sulik OlliNinoKaiser RüdigerNinoBackhaus OlafNinoHauptvogel ThomasNinoHermelink JulianNinoTiedemann StefanNinoIngeschreven en bevestigd via email.
3. Daniel WaskowEintracht NordhornMarlon WaskowEintracht NordhornChristian BehrendtNino-Sport NordhornGerhardus VorgersNino-Sport NordhornN/nNino-Sport NordhornN/nNino-Sport NordhornIngeschreven en bevestigd via email.
4. Raymond Oude AlinkZoaltboulersWilma Oude AlinkZoaltboulersRene HomrighausenZoaltboulersJozef KleinkiskampZoaltboulersHarold ArpZoaltboulersJoop StevensZoaltboulersIngeschreven en bevestigd via email.
5. Harm van den BergDe TossMartijn de JongDe TossBert FokkertDe TossJaap VeldmanDe TossJohan PapeDe TossArnold TimmerijDe TossIngeschreven en bevestigd via email.
6. Cobi PapeDe TossFrancis GrothuesDe TossBregina SlotmanDe TossRita VeldmanDe TossKarin KraemerDe TossYvonne van VuurenDe TossIngeschreven en bevestigd via email.
7. Ronald KokZoaltboulersRonald van SpanjeZoaltboulersDidier AmiZoaltboulersHenk-Jan BragtZoaltboulersHans van DamZoaltboulersBetty AalderinkZoaltboulersIngeschreven en bevestigd via email.
8. Hubert EnglerBielefeldLudger BomholtMarl-L.Andrea BomholtMarl-L.Nick LubowitzigMarl-L.Ludwig WesthoffAhlenWilfried TerweihAhlenIngeschreven en bevestigd via email.
9. Hermann BackGPVSylvia BackGPVRalf BakkerGPVGabi LehmannGPVN.nGPVN.nGPVIngeschreven en bevestigd via email.
10. Johannes PolascheckAPC. GeorgsmarienhütteElke PolascheckAPC. GeorgsmarienhūtteGerd MussenbrockAPC.GeorgsmarienhütteJoachim MeschAPC.GeorgsmarienhütteDiana BrockmannSchüttorfWillem VerwerSchüttorfIngeschreven en bevestigd via email.
11. Jan VrielinkJBV CoevordenCarin SnijdersJBV CoevordenMarinus OostJBV CoevordenMark BouwersJBV CoevordenBouwe RoffelJBV CoevordenWouter HoekstraJBV CoevordenIngeschreven en bevestigd via email.
12. Kornelius van den HoevelKfK MünsterGerd HelmerichKfK MünsterFa Bua Ban SomsringamKfK MünsterGuido NattkemperKfK MünsterWerner KalusKfK MünsterN.N.Kfk MuensterIngeschreven en bevestigd via email.
13. Michael RieckPC CoesfeldChristoph BrandPC CoesfeldMarkus VormannPC CoesfeldMarkus HimkenPC CoesfeldN.NNvtN.NNvtIngeschreven en bevestigd via email.
14. Rainer GottschlichKfK MünsterAbderrahmane KhoufacheKfK MünsterMaria KötterKfK MünsterJohannes NolteKfK MünsterEric Durantekein VereinMarkus?kein VereinIngeschreven en bevestigd via email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 30-11-2022 00:29:08

VerenigingAantal
De Toss12
Nino12
Zoaltboulers12
KfK Münster9
GPV6
JBV Coevorden6
PC Coesfeld4
Nino-Sport Nordhorn4
Marl-L.3
APC. Georgsmarienhütte2
Eintracht Nordhorn2
APC.Georgsmarienhütte2
Nvt2
kein Verein2
Schüttorf2
Ahlen2
Bielefeld1
Kfk Muenster1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2022