| Speler 1 | Speler 2 | Speler 3 | |
---|
Nr | Naam | Vereniging | Naam | Vereniging | Naam | Vereniging | Status inschrijving |
---|
1. | Luc Simmering | Toss | Stefan Tiedeman | Nino | Bert Pril | Toss | Ingeschreven en bevestigd via email. |
2. | Christian Behrendt | Nino | Julian Hermelink | Nino | Gerrit Meijer | Toss | Ingeschreven en bevestigd via email. |
3. | Ulrich Kuno Blümel | BSG Nordwalde | Heinz Schlautmann | BSB Steinfurt | Detlev Kneuper | BSG Nordwalde | Ingeschreven en bevestigd via email. |
4. | Gerrit Koersen | De Toss | Jaap Veldman | De Toss | Rita Veldman | De Toss | Ingeschreven en bevestigd via email. |
5. | Arnold Timmerij | Nvt | Cobi Pape | Nvt | Johan Pape | Nvt | Ingeschreven en bevestigd via email. |
6. | Bennie Denekamp | De Toss | Anjo Buitenhuis | De Toss | Marinus Lichtenberg | De Toss | Ingeschreven en bevestigd via email. |
7. | Henk Kunst | De Toss | Herry Eppink | De Toss | Jannie Kunst | De toss | Ingeschreven en bevestigd via email. |
8. | Hans Smit | JBV Le Biberon | Jeroen de Vrije | JBV Lemsterland | NNB | Jeu de Boulesclub De Toss | Ingeschreven en bevestigd via email. |
9. | Hildegard Hesselmann | BSG Nordwalde | Peter Strauch | BSG Nordwalde | Richard Ries | BSG Nordwalde | Ingeschreven en bevestigd via email. |
10. | Ronald van Spanje | Zoaltboulers | Ron Kok | Zoaltboulers | Alex Grunder | Zoaltboulers | Ingeschreven en bevestigd via email. |
11. | Klaus Platz | BSG Nordwalde e.V | Alain Tessonneau | BSG Nordwalde e.V | Oliver Tessonneau | BSG Nordwalde e.V | Ingeschreven en bevestigd via email. |
12. | Susanne Platz | BSG Nordwalde e.V | Elke Hartmann | BSG Nordwalde e.V | Margret Peppenhorst | BSG Nordwalde e.V | Ingeschreven en bevestigd via email. |
13. | Joop Stevens | Zoaltboulers | Henk-Jan Bragt | Zoaltboulers | Raymond Oude Alink | Zoaltboulers | Ingeschreven en bevestigd via email. |
14. | M. de Jong | de Toss | K. Wentink | de Toss | S. Duin | de Toss | Ingeschreven en bevestigd via email. |
15. | Berend Maathuis | GPV Bentheim | Berthold Winkelink | GPV | Hermann Back | GPV | Ingeschreven en bevestigd via email. |
16. | Matthias Gschrei | TVG Kaiserau | Heike Wegner | TVG Kaiserau | Bibi Büttner | TVG Kaiserau | Ingeschreven en bevestigd via email. |
17. | Dieter Radisic | BSB Steinfurt | Johanna van de Logt | BSB Steinfurt | Günter Brüning | BSB Steinfurt | Ingeschreven en bevestigd via email. |
18. | Benno Heming | BSB | Helga Luttermann | BSB | Stefan Feldhof | BSB | Ingeschreven en bevestigd via email. |
19. | Ben Nijhuis | De Toss | Karin Kraemer | DeToss | Jelle van Mill | Toss | Ingeschreven en bevestigd via email. |
20. | Marc Frese | Nino nordhorn | Gabi Lehman | Nino nordhorn | Erik Groote | Pc Jever | Ingeschreven en bevestigd via email. |
21. | Fons Maathuis | La Montagne | Ab Wentink | La Montagne | Michel Wentink | But *84 | Ingeschreven en bevestigd via email. |
22. | Willy Stegeman | De Toss | Roswita Stegeman | De Toss | Christine Bakker | De Toss | Ingeschreven en bevestigd via email. |
23. | Dirk Merten | TVG Kaiserau | Sabine Merten | TVG Kaiserau | Horst Gehse | TVG Kaiserau | Ingeschreven en bevestigd via email. |
24. | Markus Vormann | Marl - Lüdinghausen | Ludger Bomholt | Marl - Lüdinghausen | Mohsen Dridi | Marl - Lüdinghausen | Ingeschreven en bevestigd via email. |
25. | Eike Hayen | PC Emden | Philipp Südhoff | PC Emden | Daniel Fark | PC Emden | Ingeschreven en bevestigd via email. |
26. | Gerd Helmerich | KfK Münster | Fa Somsringam | KfK Münster | N.N. | Nvt | Ingeschreven en bevestigd via email. |
27. | Gesa Sumowski | KfK Münster | Cornelius van den Hövel | KfK Münster | Mouloud Ikhlef | KfK Münster | Ingeschreven en bevestigd via email. |
28. | Gläsner Inge | TVG Kaiserau | Gläsner Klaus | TVG Kaiserau | Akki Müller | TVG Kaiserau | Ingeschreven en bevestigd via email. |
29. | Bernard Klaassen | nvt | Esther Klaassen | nvt | Ingmar Klaassen | nvt | Ingeschreven en bevestigd via email. |
30. | Marlon Waskow | Nino Sport | Daniel Waskow | Nino Sport | Andre Braus | Nino Sport | Ingeschreven en bevestigd via email. |
31. | Henk Wijdenes | La Montagne | Ben Pouwel | La Montagne | Ine Pouwel | La Montagne | Ingeschreven en bevestigd via email. |
32. | Janos Grajetzky | TUS Nenndorf | Sarah Al Hares | PC Emden | Klaus Boulmann | PC Emden | Ingeschreven en bevestigd via email. |
33. | Lex Moen | Typ hierboven of kies uit lijst.. | Martin Moen | Typ hierboven of kies uit lijst.. | Lars Slingerland | Nvt | Ingeschreven en bevestigd via email. |
34. | Albert Kuiper | Boules Doar | Jannie Mulderij | Boules Doar | Harry Mulderij | Boules Doar | Ingeschreven en bevestigd via email. |
35. | Didier Ami | Toss | Ella Ami | Toss | Noah Ami | Toss | Ingeschreven en bevestigd via email. |
36. | Simone Weiß Baptista | GPV | Cora Neu | FC Schüttorf 09 | Pascal Neu | FC Schüttorf 09 | Ingeschreven en bevestigd via email. |
37. | Markus Lübbers | KfK Münster | Manuela Von Pflug | KfK Münster | Florian Börger | Bielefeld | Ingeschreven en bevestigd via email. |
38. | Michael Kullina | TVG Kaiserau | Eike Semper | TVG Kaiserau | NN | TVG Kaiserau | Ingeschreven en bevestigd via email. |
39. | Oliver Sulik | PF Marl-Lüdinghausen | Rüdiger Kaiser | KfK Münster | N. N. | Nvt | Ingeschreven en bevestigd via email. |
Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.