Lijst inschrijvingen voor
Sextettentoernooi

zaterdag 18 april 2020


Speler 1Speler 2Speler 3Speler 4Speler 5Speler 6
NrNaamVerenigingNaamVerenigingNaamVerenigingNaamVerenigingNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. C. van der Huure-van SchaikJBC RandenbroekW. RidderikhoffJBC RandenbroekA.J. MeijerJBC RandenbroekN. VeldmanJBC RandenbroekA. KeyzerJBC RandenbroekG. BoersmaJBC RandenbroekIngeschreven en bevestigd via Email.
2. Ben KortHattem PetanquePeter Hietbrink`t ZwijntjeNiels Saurel`t ZwijntjeDiana Logtenberg`t ZwijntjeFabian Biesheuvel`t ZwijntjeTeake v. Bilzem`t ZwijntjeIngeschreven en bevestigd via Email.
3. Louis SteringaHattem PetanqueElly StöverHattem PetanqueHenk HoefakkerJBC RandenbroekHenna van de VisJBC RandenbroekPier BoomstraHattem PetanqueHellen JongeriusDOSCIngeschreven en bevestigd via Email.
4. Albert PotkampHattem PetanqueLydia PotkampHattem PetanqueDirkJan SepterHattem PetanquePierre StevensHattem PetanqueMario LoboscoHattem PetanqueJohn SchefferHattem PetanqueIngeschreven en bevestigd via Email.
5. Jan VrielinkJbv CoevordenEsther RoffelJbv CoevordenHenk AnbergenJbv CoevordenFrans Jan HengstBoulegoed HarlingenWouter HoekstraBoulegoed HarlingenDora KettingJBV LemsterlandIngeschreven en bevestigd via Email.
6. Willem JongeriusDOSCRene ScholmanDOSCRichard KramerDOSCLeroy v. ArnhemDOSCDini BoomstraHattem PetanqueMartin WillemsenHattem PetanqueIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Gerrie KeijlHattem PetanqueCasper KinketPV GelreTrijnie BerendsDe But 84Joop de WitPV GelreIngeborg SuichiesHattem PetanqueJouke Ten WoldeHattem PetanqueIngeschreven en bevestigd via Email.
8. Siny HilverdinkBoul` AnimoJoyce SplithofBoul` AnimoSabine DiksBoul` AnimoJelle ThuisBoul` AnimoWilly DemminkBoul` AnimoMieke EversBoul` AnimoIngeschreven en bevestigd via Email.
9. Johnny SaalminkBoul` AnimoAlexander vd PollBoul` AnimoMourad El AnsariBoul` AnimoFred LambertsBoul` AnimoNettie LensinkBoul` AnimoTheo van der MeerBoul` AnimoIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Nelly SchaafDe Blêde BoulersFrans SchaafDe Blêde BoulersIri SchaafDeBlêde BoulersElly PrinsLe BiberonMathilde PenningLe BiberonDerk GrijpstraLemsterlandIngeschreven en bevestigd via Email.
11. Tonny de Bruinbut 84Bert Lafaillebut 84Fred Elzingabut 84Hiltje Laaglandbut 84Bouwe RoffelschoonebeekDolf van der VeenHattem petanqueIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Maaike SepterHattem PetanqueNancy PostHattem PetanqueTon VisserHattem PetanqueJan HeideveldHattem PetanqueGerben SchrootenHattem PetanqueMariska LandmanHattem PetanqueIngeschreven en bevestigd via Email.
13. Rik MoorlagLe BiberonJaap SmitHet ZuiderboeltjeJakob HuitsingLe BiberonJur MoorlagDe blede boulersPatrick vd SchiefAvalonErik GrootePC LeverIngeschreven en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 03-06-2020 12:17:18

VerenigingAantal
Hattem Petanque22
Boul` Animo12
JBC Randenbroek8
DOSC5
`t Zwijntje5
Le Biberon4
but 844
Jbv Coevorden3
De Blêde Boulers3
PV Gelre2
Boulegoed Harlingen2
Het Zuiderboeltje1
De But 841
DeBlêde Boulers1
Avalon1
schoonebeek1
PC Lever1
JBV Lemsterland1
Lemsterland1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2020