Lijst inschrijvingen voor
BIERTOERNOOI

zondag 25 augustus 2019


Speler 1Speler 2
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. Ad VoetGrave SuperieurMaggie SteijversGrave SuperieurIngeschreven. Geen Email bekend.
2. Jan van de BoomenGrave SuperieurTonny VoetGrave SuperieurIngeschreven. Geen Email bekend.
3. Fred JasperGrave superieurAnnie van de BurgtGrave superieurIngeschreven en bevestigd via Email.
4. Didier LaguetteGrave superieurRick JoostenGrave superieurIngeschreven en bevestigd via Email.
5. Bas LoeffennvtJasper LoeffennvtIngeschreven en bevestigd via Email.
6. Agnes AriensGrave superieurAnnelou van GervennvtIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Dine WillemsGrave superieurYolanda LaguetteGrave superieurIngeschreven en bevestigd via Email.
8. Pim AriensGrave superieurNick JanssennvtIngeschreven en bevestigd via Email.
9. Rien PetersGrave superieurTheo RosmalenGrave superieurIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Jacques BlokpoelGrave superieurKarin BlokpoelGrave superieurIngeschreven. Geen Email bekend.
11. Raymond WijersGrave SuperieurHenk van de BurgtGrave SuperieurIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Wim StarrenGrave SuperieurMarijke StarrenGrave SuperieurIngeschreven en bevestigd via Email.
13. Ineke van HeterenGrave SuperieurEdmond van HeterenGrave SuperieurIngeschreven en bevestigd via Email.
14. Jos van BerkelGrave SuperieurEls van BerkelGrave SuperieurIngeschreven en bevestigd via Email.
15. Trix DielmanGrave SuperieurPiet DielmanGrave SuperieurIngeschreven en bevestigd via Email.
16. Nico BakkerGenenbosJesper van EerselGenenbosIngeschreven en bevestigd via Email.
17. Enrico VollenbergNvtSibolt LupsNvtIngeschreven en bevestigd via Email.
18. Perry van den HoogenBoules de BoeufDennis PolJBC `t DupkeIngeschreven en bevestigd via Email.
19. Paul MartinusGrave SuperieurRiet PetersGrave SuperieurIngeschreven en bevestigd via Email.
20. Ruud AnsemsGrave SuperieurPieter van VelsenGrave SuperieurIngeschreven en bevestigd via Email.
21. Jacqueline van der WeePétanque Club MontferlandHenk VosPétanque Club MontferlandIngeschreven en bevestigd via Email.
22. Henk van den HoogenJBC PLOPKathy van den HoogenJBC PLOPIngeschreven en bevestigd via Email.
23. Martien SiebersLe JeteurAd van der BruggenLe JeteurIngeschreven en bevestigd via Email.
24. Mitch Schampersamicale cuijkNog Niet Bekendamicale cuijkIngeschreven en bevestigd via Email.
25. *Anton van den BrandJBC PlopGerda van den BrandJBC PlopReservering aangemaakt en bevestigd via Email.
26. *Tjeu van RasLe SudDiny van RasLe SudReservering aangemaakt en bevestigd via Email.
27. Trieu NguyenDobNnbNnbIngeschreven en bevestigd via Email.
28. Pedro WeltenT dupkeNnbNvtIngeschreven en bevestigd via Email.
29. Thomas ThissenBF Geldern-Pont (D)Arnold ThissenBF Geldern-Pont (D)Ingeschreven en bevestigd via Email.
30. Willem WalravenLe ChateauMoulay MamsouriLe ChateauIngeschreven en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 23-08-2019 18:39:34

VerenigingAantal
Grave superieur30
nvt7
JBC PLOP4
Le Chateau2
Pétanque Club Montferland2
amicale cuijk2
Le Sud2
BF Geldern-Pont (D)2
Genenbos2
Le Jeteur2
Boules de Boeuf1
Dob1
T dupke1
JBC `t Dupke1
Nnb1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2019