Lijst inschrijvingen voor
Maartse_doubletten

zaterdag 21 maart 2020


Speler 1Speler 2
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. Herman de RooVlaardingenGerard ZijstraCelerotasIngeschreven en bevestigd via Email.
2. Manda HeerschopLemsterlandJeroen de VrijeLemsterlandIngeschreven en bevestigd via Email.
3. Elly PrinsLe biberonDerk GrijpstraLemsterlandIngeschreven en bevestigd via Email.
4. Gerard van OuwerkerkBoulamisEllen StarreveldBoulamisIngeschreven en bevestigd via Email.
5. Louis SteringaHattem PetanqueElly StoverHattem PetanqueIngeschreven en bevestigd via Email.
6. Joop LucasL’EspritGerrit de KokL’EspritIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Anouschka BijlL’EspritAlex KrüsemannL’EspritIngeschreven en bevestigd via Email.
8. Jeffrey van LoonDongenArnold BijlPC Genebos (B)Ingeschreven en bevestigd via Email.
9. Henk StarreveldBoulamisGerard van OuwerkerkBoulamisIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Leroy van ArnhemDOSCRené van NimwegenDOSCIngeschreven en bevestigd via Email.
11. Chris BosDe BouledozersHan SlüterDe Blede BoulersIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Jeroen Brinks`t ZwijntjeAnousjka VendevilleAmicale de PétanqueIngeschreven en bevestigd via Email.
13. Erik BoekelDOSCHenna van de VisRandenbroekIngeschreven en bevestigd via Email.
14. Don ScholmanDOSCRené ScholmanDOSCIngeschreven en bevestigd via Email.
15. Cees de LigtLes CaillouxAndre ZwaalLes CaillouxIngeschreven en bevestigd via Email.
16. Ruud de GrootLes CaillouxAandré van HelmondtLes CaillouxIngeschreven en bevestigd via Email.
17. Timo KorlaarRandenbroekHenk HoefakkerRandenbroekIngeschreven en bevestigd via Email.
18. Peter BonariusDe GooiersJustin WuringDe GooiersIngeschreven en bevestigd via Email.
19. Yvonne FrickeDOSCJohn JacobsDOSCIngeschreven en bevestigd via Email.
20. Joke DonkerDOSCPiet-Hein DonkerDOSCIngeschreven en bevestigd via Email.
21. Johann JastrzebskiDOSCIngrid JongelingDOSCIngeschreven en bevestigd via Email.
22. Walter AdvocaatDOSCPeter AdvocaatDOSCIngeschreven. Geen Email bekend.
23. Willem den BestenOSBAnja MarseilleOSBIngeschreven en bevestigd via Email.
24. Krijn KokL`EspritSjaak SpruitPC Genebos (B)Ingeschreven en bevestigd via Email.
25. Bart KouveldBoul' AnimoMark KoningLes CaillouxIngeschreven en bevestigd via Email.
26. Carina van der LeeLes CaillouxTon DennemanLes CaillouxIngeschreven en bevestigd via Email.
27. Dini BoomstraHattem PetanqueMartin WillemsenHattem PetanqueIngeschreven en bevestigd via Email.
28. Monique BakkerMIDISander BeukersMIDIIngeschreven en bevestigd via Email.
29. Fred LagerwaardMIDIJoop PolsMIDIIngeschreven en bevestigd via Email.
30. Mourad el AnsariBoul` AnimoFred LambertsBoul` AnimoIngeschreven en bevestigd via Email.
31. Luca KokL`EspritDanny WezenbergL`EspritIngeschreven en bevestigd via Email.
32. *Ruben van StockumLes CaillouxNnbnnbReservering aangemaakt en bevestigd via Email.
33. *Jip SandersValkattiesJasper te SelleValkattiesReservering aangemaakt en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 03-04-2020 01:10:11

VerenigingAantal
DOSC13
Les Cailloux8
MIDI4
Boulamis4
Hattem Petanque4
L’Esprit4
Lemsterland3
L`Esprit3
Randenbroek3
OSB2
Boul` Animo2
Valkatties2
De Gooiers2
PC Genebos (B)2
Boul' Animo1
Vlaardingen1
Le biberon1
De Bouledozers1
`t Zwijntje1
Dongen1
Celerotas1
nnb1
De Blede Boulers1
Amicale de Pétanque1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2020