Lijst inschrijvingen voor
Man_Vrouw_toernooi

woensdag 14 november 2018


Speler 1Speler 2
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. Gerda van LondenGemshoornJan NetzeGemshoornIngeschreven en bevestigd via Email.
2. Wim KuijerDe GemshoornHennie BieshaarDe GemshoornIngeschreven en bevestigd via Email.
3. Heleen KuijerDe GemshoornJan V. HengstumDe GemshoornIngeschreven en bevestigd via Email.
4. Jos van DoornDe GemshoornSanne LamakerDe GemshoornIngeschreven. Geen Email bekend.
5. Henna van de VisDOSC Den DolderHenk HoefakkerDOSC Den DolderIngeschreven en bevestigd via Email.
6. Hans de VaalJBC De HakhorstRia HofmanJBC RandenbroekIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Trudy van AltenaDe GooiersAntonio RuffinDe GooiersIngeschreven en bevestigd via Email.
8. Dick RooseDe GemshoornNetty GroenhofLTE ZeewoldeIngeschreven en bevestigd via Email.
9. Riek HesselingDe GemshoornJan HesselingDe GemshoornIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Ada van de PolDe NijeboulersKoos RoestDe NijeboulersIngeschreven en bevestigd via Email.
11. Richard van EgdomDe NijeboulersInge GijsbertiDe NijeboulersIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Corrie RoestRandenbroekHerman RoestRandenbroekIngeschreven en bevestigd via Email.
13. Mart Kruijssen`t DupkeMarion Oosterveen` t DupkeIngeschreven en bevestigd via Email.
14. Corry van der HuureRandenbroekToon MeijerRandenbroekIngeschreven en bevestigd via Email.
15. Mia van MondfransDe GemshoornJan VermeerDe GemshoornIngeschreven en bevestigd via Email.
16. Jeroen BrinksAmicale de PétanqueSimone MiddelaarDe GooiersIngeschreven en bevestigd via Email.
17. K. HeijnenBoulamisT.HeinenBoulamisIngeschreven en bevestigd via Email.
18. Bart KouveldBoul` AnimoCarla de Wilde-BrouwerAmicale de PétanqueIngeschreven en bevestigd via Email.
19. W. RidderikhoffJBC RandenbroekM.P. FlosJBC RandenbroekIngeschreven en bevestigd via Email.
20. Gert Jan TimmerDe GemshoornRoos BabicDe GemshoornIngeschreven en bevestigd via Email.
21. Nees PotDe GemshoornHennie VliegenDe GemshoornIngeschreven en bevestigd via Email.
22. J CocuJB AlmereJ Cocu- van LingenJB AlmereIngeschreven en bevestigd via Email.
23. Wim v. BlarcumDe GooiersAdrie VermeyDe GooiersIngeschreven en bevestigd via Email.
24. Nico van AbswoudeJB AlmereIneke van AbswoudeJB AlmereIngeschreven en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 13-11-2018 08:49:04

VerenigingAantal
De Gemshoorn15
De Gooiers5
JB Almere4
Randenbroek4
De Nijeboulers4
JBC Randenbroek3
Boulamis2
DOSC Den Dolder2
Amicale de Pétanque2
Gemshoorn2
`t Dupke1
JBC De Hakhorst1
Boul` Animo1
` t Dupke1
LTE Zeewolde1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2018