Lijst inschrijvingen voor
Lentetoernooi

zondag 29 maart 2020


Speler 1Speler 2
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving
1. Hetty Borst Argento Jeu de BoulesRinus HollermannArgento Jeu de BoulesIngeschreven. Geen Email bekend.
2. Mieke v.d.PolArgento Jeu de BoulesAnnie PeltenburgArgento Jeu de BoulesIngeschreven en bevestigd via Email.
3. Hans BlomPV GoudaCor van der HeijdenPV GoudaIngeschreven en bevestigd via Email.
4. Gerrit StaarthofWaddinxveenToke StaarthofWaddinxveenIngeschreven en bevestigd via Email.
5. Barend van NieuwenhuizenArgento Jeu de BoulesBas MurkArgento Jeu de BoulesIngeschreven en bevestigd via Email.
6. Kasper SlappendelWaddinxveenJanna SlappendelWaddinxveenIngeschreven en bevestigd via Email.
7. Bert CornelissenWaddinxveenWil CornelissenWaddinxveenIngeschreven en bevestigd via Email.
8. Henk HeuvelmanJVB BergambachtHennie BezemerJVB BergambachtIngeschreven en bevestigd via Email.
9. Gerda HeuvelmanJVB BergambachtRiet van AndelJVB BergambachtIngeschreven en bevestigd via Email.
10. Tini StokArgento Jeu de BoulesKasper StokArgento Jeu de BoulesIngeschreven en bevestigd via Email.
11. Esther Muddejbv NederlekJanny Breedveldjbv NederlekIngeschreven en bevestigd via Email.
12. Gerrit MatzeWaddixveenAnnekeMatzeWaddinxveenIngeschreven en bevestigd via Email.
13. Corrie GoedegebuurDe IJsboulersJoop GoedegebuurDe IJsboulersIngeschreven en bevestigd via Email.
14. Bert HakeMIDI DelftGreet HakeMidi delftIngeschreven en bevestigd via Email.
15. L VogelzangMidiE. den DikkenMidiIngeschreven en bevestigd via Email.
16. Hans VolmulerMIDI DelftLidy VolmulerMidi delftIngeschreven en bevestigd via Email.
17. Rita BaljetNieuwerkerkErik BaljetNieuwerkerkIngeschreven en bevestigd via Email.
18. Nel DeventerMIDI DelftJosé FrosMidi delftIngeschreven en bevestigd via Email.
19. Pia KoolwijkJVB BergambachtArie KoolwijkJVB BergambachtIngeschreven en bevestigd via Email.
20. Laurent Bonafe`t DupkeJesper van EerselJDB VitesseIngeschreven en bevestigd via Email.
21. Henk BootArgento Jeu de BoulesHans EndeArgento Jeu de BoulesIngeschreven en bevestigd via Email.
22. Gretha BootArgento Jeu de BoulesJeanet van MaurikArgento Jeu de BoulesIngeschreven en bevestigd via Email.
23. Willem StokArgento Jeu de BoulesCorjan van HoltenArgento Jeu de BoulesIngeschreven en bevestigd via Email.
24. John SchimmelGoudaTygo SchimmelGoudaIngeschreven en bevestigd via Email.
25. AnsusvJacousvIngeschreven en bevestigd via Email.
26. Anita van den Herik - de NeefUSV Rotterdam, afd.Jeu de boulesNies PaardekooperUSV Rotterdam, afd.Jeu de boulesIngeschreven en bevestigd via Email.
27. Jarno van DongenJeu De Boules Vereniging ArgentoErling van PoelgeestJeu De Boules Vereniging ArgentoIngeschreven en bevestigd via Email.
28. Jan SedersUSVJan HoekUSVIngeschreven en bevestigd via Email.
29. Huib van LeeuwenJVBergambachtCora van LeeuwenJVBergambachtIngeschreven en bevestigd via Email.
30. Jeffrey BergsmaJeu De Boules Vereniging ArgentoJJan LoonstraJeu De Boules Vereniging ArgentoIngeschreven en bevestigd via Email.
31. Anja VermeulenDe IJsboulersBen VermeulenDe IJsboulersIngeschreven en bevestigd via Email.


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 03-04-2020 00:35:40

VerenigingAantal
Argento Jeu de Boules13
Waddinxveen7
JVB Bergambacht6
MIDI Delft6
usv4
Jeu De Boules Vereniging Argento4
De IJsboulers4
jbv Nederlek2
Gouda2
PV Gouda2
Midi2
Nieuwerkerk2
USV Rotterdam, afd.Jeu de boules2
JVBergambacht2
Waddixveen1
`t Dupke1
Argento Jeu de Boules1
JDB Vitesse1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2020