Lijst inschrijvingen voor
Maandag 40+ toernooi Allez Tirer

maandag 15 oktober 2018,maandag 12 november 2018,maandag 17 december 2018,maandag 14 januari 2019,maandag 25 februari 2019,maandag 25 maart 2019


Speler 1Speler 2Toernooi datums (toernooi cyclus)
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving 15 okt12 nov17 dec14 jan25 feb25 mrt
1. Rita BaljetJBC NieuwerkerkGabrielle OchantelPv MarkeerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
2. Elly SollemaJbv VlaardingenPiet HoosJbv VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
3. Erik BaljetJBV NieuwerkerkRiet Bunnik`S-GravenboulesIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
4. Bert van der VaartAllez TirerGerda van der VaartAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.-XXXXX
5. Ger HogervorstAllez TirerJohn RijndersAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
6. Bert BoumanAllez TirerConstantijn VerwoerdAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
7. Janny BoumanAllez TirerHelene WinterswijkAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
8. Sjaan PrinseAllez TirerKoos Bunnik'S-GravenboulesIngeschreven en bevestigd via Email.-XXX-X
9. Jacques ToutenburgPV MarkeerBram van VlietPV MarkeerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
10. Gerda KlaasseAllez TirerDick KlaasseAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
11. Hans BlomPV GoudaCor van der HeidenPV GoudaIngeschreven en bevestigd via Email.XX-XXX
12. Nel SteijnDe Goede WorpRob MeereDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
13. Hans KlaassenPV GoudaErnst HarmsPV GoudaIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
14. Hans MeindersDe Goede WorpTiny BlomDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
15. Dick van RijnDe Goede WorpLies BatensDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
16. Louis BatensDe Goede WorpBen de GrootDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
17. Hannie PlompAllez TirerAda JansenAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
18. Louis van der HorstL`EspritRinus PetersenJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.-XXXXX
19. Jan van Dongel`espritGerard MeijersL'espritIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
20. Carel WeeberDe Goede WorpJaap SpaansDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
21. Ben SijstermanAllez TirerRiet SijstermanAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
22. Bert Den Hartogjdb waddinxveenCor Boonjdb waddinxveenIngeschreven en bevestigd via Email.X--XXX
23. Jan van DrielMidiJan van DijkMidiIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
24. Marco de VogelLES FRANCOPHILESDoortjekuijperLES FRANCOPHILESIngeschreven en bevestigd via Email.-XXXXX


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 15-11-2018 19:56:03

VerenigingAantal
Allez Tirer15
De Goede Worp10
PV Gouda4
PV Markeer3
jdb waddinxveen2
LES FRANCOPHILES2
Midi2
Jbv Vlaardingen2
l`esprit2
JBV Nieuwerkerk1
JBC Nieuwerkerk1
'S-Gravenboules1
`S-Gravenboules1
L'esprit1
JBC Vlaardingen1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2018