Lijst inschrijvingen voor
Maandag 40+ toernooi Allez Tirer

maandag 15 oktober 2018,maandag 12 november 2018,maandag 17 december 2018,maandag 14 januari 2019,maandag 25 februari 2019,maandag 25 maart 2019


Speler 1Speler 2Toernooi datums (toernooi cyclus)
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving 15 okt12 nov17 dec14 jan25 feb25 mrt
1. Gabrielle OchantalPv MarkeerCorrie van GeestPv MarkeerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
2. Elly SjollemaJbv VlaardingenPiet HoosJbv VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
3. Ger HogervorstAllez TirerJohn RijndersAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
4. Bert BoumanAllez TirerConstantijn VerwoerdAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
5. Janny BoumanAllez TirerHelene WinterswijkAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
6. Jacques ToutenburgPV MarkeerBram van VlietPV MarkeerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
7. Gerda KlaasseAllez TirerDick KlaasseAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
8. Hans BlomPV GoudaCor van der HeidenPV GoudaIngeschreven en bevestigd via Email.XX-XXX
9. Nel SteijnDe Goede WorpRob MeereDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
10. Hans MeindersDe Goede WorpTiny BlomDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
11. Dick van RijnDe Goede WorpLies BatensDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
12. Louis BatensDe Goede WorpBen de GrootDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
13. Hannie PlompAllez TirerAda JansenAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
14. Louis van der HorstL`EspritRinus PetersenJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.-XXXXX
15. Jan van Dongel`espritMarja SchlarmanL'espritIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
16. Carel WeeberDe Goede WorpJaap SpaansDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
17. Ben SijstermanAllez TirerRiet SijstermanAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXX-X
18. Bert Den Hartogjdb waddinxveenCor Boonjdb waddinxveenIngeschreven en bevestigd via Email.X--XXX
19. Jan van DrielMidiJan van DijkMidiIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
20. Marco de VogelLES FRANCOPHILESDoortjekuijperLES FRANCOPHILESIngeschreven en bevestigd via Email.-XXXXX
21. Hans FiedlerDe Goede WorpHelene FiedlerDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.--XXXX
22. Hans KlaassenPV GoudaErnst HarmsPV GoudaIngeschreven en bevestigd via Email.---XXX
23. A. v.d. StaaijDe Goede WorpElly OudshoornDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.---XXX
24. Cees van TolL`EspritAad Den TuinderL`EspritIngeschreven en bevestigd via Email.-----X
25. Ellen de JongL`EspritGerard ZandboerL`EspritIngeschreven en bevestigd via Email.-----X
26. John vd BrinkJBC VlaardingenGerard BruggemanJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.-----X
Totaal per datum181919232226


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 22-03-2019 09:15:26

VerenigingAantal
De Goede Worp14
Allez Tirer12
L`Esprit6
PV Gouda4
Pv Markeer4
JBC Vlaardingen3
jdb waddinxveen2
LES FRANCOPHILES2
Midi2
Jbv Vlaardingen2
L'esprit1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2019