Lijst inschrijvingen voor
4e Maandag 40+ toernooi

maandag 24 oktober 2022,maandag 21 november 2022,maandag 12 december 2022,maandag 16 januari 2023,maandag 13 februari 2023,maandag 13 maart 2023


Speler 1Speler 2Toernooi datums (toernooi cyclus)
NrNaamVerenigingNaamVerenigingStatus inschrijving 24 okt21 nov12 dec16 jan13 feb13 mrt
1. Helene WinterswijkAllez TirerConstantijn VerwoerdAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
2. Bert BoumanAllez TirerJannie BoumanAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXX--X
3. Ben SijstermansAllez TirerRiet SijstermansAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.-XXXXX
4. Hannie PlompAllez TirerHenny van LeijdeAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
5. Leny GebuisAllez TirerJacques ClaessenAllezTirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
6. Ger G.J.M. HogervorstAllez TirerJohn RijndersAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
7. Marcel WillemsAlleztirerHenri BrassensABAIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
8. Sjaan PrinseAllez TirerMarijke ScholteAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
9. Huib van LeeuwenJdB Les FrancophilesCora van LeeuwenJdB Les FrancophilesIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
10. J. van den BrinkJBC VlaardingenH.P. SjollemaJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
11. C.van TolL*EspritB de VosL*EspritIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
12. Aad Den TuinderL`EspritCorrie Den TuinderL`EspritIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
13. Gerda KlaasseAllez TirerDick KlaasseAllez TirerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
14. T KoevermansJBC VlaardingenBep v. LeeuwenJBC vlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
15. Hennie Huis In T VeldJBC VlaardingenLoes Huis In T VeldJBC VlaardingenIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
16. Jaap SpaansDE GOEDE WORPRob MeereDE GOEDE WORPIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
17. Jacques ToutenburgPv MarkeerBram van VlietPv MarkeerIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
18. Joke de GrootDe Goede WorpHennie RebelDe Goede WorpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
19. Hans MeindersDGWBen de GrootDGWIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
20. Gerard ZandboerL`EspritEvelyn de JongL`EspritIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
21. Margriet FenijnL`EspritSimone van der WeckL`EspritIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
22. Hans FiedlerDe Goede WorpThérèse FiedlerDE goede worpIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
23. Louis BatensDE GOEDE WORPLies BatensDE GOEDE WORPIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
24. Joke BenninkDE GOEDE WORPFred van DijkDE GOEDE WORPIngeschreven en bevestigd via Email.XXXXXX
25. *Hans BlomPV GoudaCor van der HeijdenPV GoudaReservering aangemaakt en bevestigd via Email.X--XX-
26. *Anton Den BoerCdP `t Boulende SchaepBert MulderCdP `t Boulende SchaepReservering aangemaakt en bevestigd via Email.------
27. *Henk van Elswijks-GravenboulesMarion van den Bergs-GravenboulesReservering aangemaakt en bevestigd via Email.------
Totaal242424242424


Op deze lijst staan de oudste inschrijvingen bovenaan.

Lijst bijgewerkt t/m 12-08-2022 09:03:08

VerenigingAantal
Allez Tirer15
DE GOEDE WORP10
L`Esprit6
JBC Vlaardingen5
PV Gouda2
L*Esprit2
JdB Les Francophiles2
Alleztirer2
DGW2
s-Gravenboules2
Pv Markeer2
CdP `t Boulende Schaep2
JBC vlaardingen1
ABA1


Druk na Select op CTRL-C en dan om te plakken CTRL-V
© OnTip - Erik Hendrikx, Bunschoten 2011-2022